طراحی سایت

طراحی سایت در مرکزی

طراحی سایت در مرکزی-استادان سیستم

شرکت استادان سیستم از تخصصی ترین مرجع و شرکت های طراحی سایت در مرکزی به شمار می آید که در زمینه های طراحی سایت با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده یا با استفاده از کد نویسی اختصاصی فعالیت می کند.

طراحی سایت تنها یکی از خدمات ارائه شده توسط این شرکت می باشد، از دیگر خدمات مهم این شرکت می توان به سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اتوماسیون های اداری، بازاریابی اینترنتی، طراحی اپلیکیشن های موبایلی، تولید محتوا، طراحی لوگو و گرافیک و … اشاره کرد.

 

مزیت شرکت استادان سیستم تخصصی ترین شرکت طراحی سایت در مرکزی نسبت به سایر شرکت های طراحی سایت در این استان چیست؟

این شرکت به دلیل داشتن تیم حرفه ای مشاوره و پشتیبانی که قبل از اجرای پروژه و بعد از اتمام پروژه به شما عزیزان خدمات می دهند، به یکی از بهترین انتخاب ها تبدیل شده است.

شاید بتوان اینگونه گفت که همین همراهی شرکت استادان سیستم سبب شده است که مشتریان بسیار زیادی در سراسر کشور و به خصوص در غرب کشور داشته باشد.

 

صاحبان مشاغل در مرکزی چگونه می توانند سود های خود را چند ده برابر کنند؟

فکر می کنم بر کسی پوشیده نیست که امروزه استفاده از سایتی که به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای و با رعایت تمامی اصول ها و ضوابط ها طراحی شده است می تواند بستری را برای کسب و کار شما در فضای اینترنت فراهم نماید تا از این فرصت گسترش تکنولوژی و افزایش تعداد کاربران دنیای اینترنت بهره برده و کاربران اینترنتی که به صورت 24 ساعته در دنیای اینترنت در حال گشت و گذار هستند را به مشتریان محصولات یا خدمات خود تبدیل نمایید.

شاید در تصورتان هم نمی گنجید که فرصتی از این بهتر برای شما پیش آید که شما تنها با داشتن یک سایت بتوانید کاربرانی را که به صورت 24 ساعته در فضای اینترنت در حال گشت و گذار هستند را به مشتریان محصولات یا خدمات خود تبدیل نمایید!!!

استادان سیستم با ارائه خدمات طراحی سایت در مرکزی به شما صاحبان مشاغل مرکزی مفتخر هست که بگویید از حرفه ای ترین و تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در مرکزی می باشد و به طور حتم می تواند تحول شگرفی را در کسب و کار شما پدید آورد.

همچنین استادان سیستم علاوه بر اجرای خدمات طراحی سایت در مرکزی می تواند به صاحبان مشاغل در مرکزی نیز در امر بهینه سازی سایتشان نیز یاری رساند تا آن ها هم بتوانند به حلقه صاحبان مشاغل مرکزی بپیوندند که با استفاده از بهینه سازی سایتشان توانسته اند سود های خود را چند ده برابر کنند.

 

صاحبان مشاغل در مرکزی که از این خدمات مذکور استفاده نمی کنند، چه عواقبی در انتظار آن هاست؟

چه شما بپذیرید و چه نپذیرید باید بگویم اگر شما هم جز آن دسته صاحبان مشاغل مرکزی هستید که از نعمت داشتن یک سایت حرفه ای و تخصصی و همچنین سئو سایت بی بهره هستید، شک نکنید که تجارت شما به طور قطعی رو به زوال است!!!

 

آیا شرکت استادان سیستم راهکاری برای رونق کسب و کار ها در مرکزی دارد؟

بدون تردید بله؛ شما صاحبان مشاغل در مرکزی نیاز نیست کار خاصی انجام دهید، تنها کافیست با توجه به پیشرفت تکنولوژی و گسترش خارق العاده آن در سراسر کشور و همچنین افزایش نا وصف شدنی تعداد کاربران اینترنتی، از این فرصت استثنایی نهایت استفاده را ببرید و برای تبدیل این حجم از کاربران دنیای مجازی به مشتریان محصولات یا خدمات خود، به شرکت های بزرگ طراحی سایت در مرکزی مراجعه کنید تا برای شما سایتی کاملا تخصصی و حرفه ای را طراحی کنند.

 

استفاده از این خدمات تنها مختص به صاحبان کسب و کار های خاص و بزرگ می باشد؟

با تمام قاطعیت می توانم بگویم خیر؛ اینکه شما صاحب چه مشاغلی هستید و یا اینکه کسب و کار شما بزرگ است یا کوچک هیچ تفاوتی با هم ندارند؛ بلکه شما تنها و تنها با بهره گیری از یک سایت که به صورت اصولی و حرفه ای طراحی شده است می توانید در هر جا که هستید دست به کسب درآمد های کلان بزنید و ما با تمام وجود آن را به شما تضمین می دهیم.

این طور به نظر می رسد که صاحبان کسب و کار های کوچک پیش خودشان فکر می کنند که استفاده از این خدمات فقط مختص کسب و کار های بزرگ است و آن ها هیچ گاه نمی توانند با استفاده از این خدمات، سود های کلانی را به جیب بزنند؛ اما لازم است که در ادامه یک موضوع را برای شما روشن کنم.

همین الان در اینترنت یک سرچ ساده انجام دهید و بعد از آن متوجه این موضوع خواهید شد که بسیاری از سایت هایی که الان در زمینه فروش محصولات یا خدمات غوغا به پا کرده اند تنها فقط از یک سایت و نهایتا یک انبار بهره می برده اند و در مقابل خیلی ها هم بوده اند که از مغازه ها و پاساژ های بزرگ بهره مند بودند اما چون که از مزیت داشتن یک سایت محروم مانده اند نه تنها درآمدشان افزایش نیافته بلکه با توجه به توصیفات قبلی درآمدشان کم و کمتر نیز شده است.

این شرکت با این دید به این قضیه نگاه می کند که در اصل خدمات طراحی سایت و سئو سایت برای صاحبان کسب و کار های کوچک، یک فرصت استثنایی و غیر قابل تکرار محسوب می شود چرا که  آن ها می توانند با بهره گیری از این فرصت ناب سری در میان سر ها درآورند و خودشان را در میان غول های حوزه خود به رخ بکشند.

شاید بتوان اینگونه بیان نمود که طراحی سایت در مرکزی یک بازاریابی اینترنتی برای صاحبان مشاغل در مرکزی به حساب می آید که در دنیای کنونی که بازار های فروش اینترنتی بسیار داغ شده اند همچنین می تواند یک امر هوشمندانه برای تبلیغات صاحبان مشاغل مرکزی و بستری برای ارائه محصولات یا خدمات به مشتریان آن ها تلقی گردد.

 

هزینه های دریافتی این شرکت به نسبت سایر شرکت های این استان تفاوتی دارد؟

استادان سیستم از برترین و تخصصی ترین شرکت های طراحی سایت در مرکزی می‌ باشد که در کنار طراحی سایتی با کیفیت، به نسبت سایر شرکت های دیگر، هزینه های مناسب و معقولی را نیز دریافت می کند.

تصمیم خود را بگیرید، با دست دست کردن فقط دارید وقت را تلف می کنید تا دیر نشده هر چه سریعتر اقدام کنید؛ اگر که شما هم جز صاحبان مشاغل در مرکزی هستید می توانید با مراجعه به این شرکت که یکی از بی نظیرترین شرکت های  طراحی سایت در مرکزی می باشد، کسب و کار خود را به طور جد دگرگون کنید.

 

طراحی سایت در مرکزی

طراحان این شرکت که خدمات طراحی سایت در مرکزی را بر عهده دارند جزء متخصص ترین و متبحر ترین های حوزه کاری خودشان در کشور می ‌باشند.

در ادامه این مقاله قصد داریم به امکانات و ویژگی هایی که متخصصان ما در طراحی سایت های خود اعمال می کنند اشاره نماییم؛ برای همین برای آشنایی بیشتر با نحوه کاری متخصصان ما به ادامه مقاله توجه نمایید.

 

طراحی وب سایت در مرکزی-استادان سیستم

طراحی وب سایت در مرکزی توسط استادان سیستم

امکانات و ویژگی های طراحی سایت در مرکزی:

 

 • توجه به سلیقه های مختلف، تضمین کیفیت و دریافت هزینه ای مناسب و معقول؛ طراحی سایت در مرکزی

استادان سیستم که از تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی به شمار می رود مفتخر است که توانسته است انواع سایت های مختلف را با توجه به سلیقه های مختلف طراحی کند و هم چنین در کنار آن با ارائه یک محصول با کیفیت و دریافت هزینه ای مناسب توانسته نظر بسیاری از مشتریان را به سمت خود جلب کند.

 

 • بهره گرفتن از ایده های نو؛ طراحی سایت در مرکزی

ما همیشه از زمان افتتاح این شرکت تا کنون از تمامی مشتریانمان درخواست می کنیم که حتما قبل از سفارش خدمات طراحی سایت و سئو آن، نمونه کار هایی که توسط شرکت استادان سیستم که تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی می باشد را مشاهده کنند، خواهید دید که در هر یک از آن ها از ایده ای نو و منحصر به فرد استفاده شده است.

در ادامه اگر بخواهیم به یکی از اصول های بسیار مهمی که متخصان ما در در انجام پروژه های طراحی سایت اعمال مي نمايند، اشاره کنیم؛ اين موضوع مي باشد که به هیچ وجه در طراحی هیچ یک از آن ها از یک الگو تکراری استفاده نشده است و این خود نشان از آن است که شرکت استادان سیستم علیرغم داشتن تیمی حرفه ای که از دانش کافی و بروز برخوردارند همچنین آن ها نیز از خلاقیت بالایی نیز برخوردار می باشند.

بدون هیچ شک و تردیدی درک این موضوع بر هیچ کس پوشیده نیست که مردم به دنبال چیزی های نو و تازه و در کل نوظهور هستند و در مقابل آن ها نمي توانند جلوي خود را بگيرند، اگر شما سایتی داشته باشید که الگو طراحی آن تکراری باشد و از گرافیک و UX خوبی نیز برخوردار نباشد و هم چنین اگر از سئو سایت ضعیفی برخوردار باشد.

خواه چه بپذیرید و چه نپذیرید باید قبول کنید که سایت شما مانند میلیون ها سایت دیگر بلا استفاده خواهد ماند و فقط پولتان را در جوب ریخته اید. شعار ما برای هر مشتری این است که با همه متفاوت باشید تا بدرخشید از همین رو است که شرکت استادان سیستم تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی سعی کرده است که از ایده هایی نو در طراحی سایت های خود استفاده کند.

 

 • ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریان؛ طراحی سایت در مرکزی

یکی از خدمات بسيار مهمي که متاسفانه اکثر شرکت های طراحی سایت در آن ضعیف عمل می کنند، پشتیبانی پروژه های طراحی سایت پس از اتمام پروژه است.

اما تیم پشتیبانی شرکت استادان سیستم به صورت 24 ساعته آماده ارائه خدمات پشتیبانی به تمام مشتریانی است که از خدمات این شرکت بهره مند شده اند.

استادان سیستم همچنین علاوه بر آن برای مشتریان خود سرویس پشتیبانی یک ساله آن هم به صورت رايگان در نظر گرفته است که مي تواند سندي باشد که اين شرکت تا پايان همراه شما خواهد ماند و همچنين اينکه نسبت به کيفيت خدمات خود بسيار مطمئن است.

 

 • اهمیت دادن به رابط های کاربری و ایجاد تجربه کاربری عالی؛ طراحی سایت در مرکزی

فکر کنم تا کنون متوجه این موضوع شده باشید که تمامی کسب و کار های نوپا امروزی دست کم از یک سایت معمولی بهره مند می باشند، برای همین برای رقابت با حرفه ای ها دیگر با طراحی یک سایت معمولی امکان پذیر نیست. پس بايد چه کار کرد؟

حال این موضوع قطعا برای شما روشن خواهد بود که امروزه سایتی از میان تمامی این سایت های معمولی می تواند نظر مشتری را به خود جلب کند که از لحاظ گرافیکی و UX به آن اهمیت داده شده باشد و این موضوع سبب می شود که کاربر در سایت شما بماند و حتی تبدیل به مشتری شما شود.

به نظر می رسد صاحبان مشاغل در مرکزی در برخورد به اين جمله در پارگراف بالا که گفته شد “حتی تبدیل به مشتری شما شود” کمي سرد شده باشيد و بگوييد چطور شد اين شرکت سود ما را تضمين مي کرد اما حالا اين طورگفته است.

شاید نیاز باشد یک ضرب المثل معروف را بررای شما یادآوری کنم که گفته می شود با یک گل بهار نمیشه؛ شما هم باید بدانید که این موضوع یک عامل از چندین عامل موفقیت شما در تبدیل نرخ کاربران به مشتریان شما هست که در ادامه به مابقی آن ها خواهیم پرداخت.

طراحان استادان سیستم تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی تمام سعی خود را می کنند که با استفاده از به کار گیری رابط های کاربری به جا و مناسب و چشمگیر، تجربه کاربری خوبی را برای کاربران شما فراهم نمایند.

 

 • تضمین امنیت بالا؛ طراحی سایت در مرکزی

همان طور که خودتان هم می دانید اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست که تضمین امنيت در اينترنت يکي از مهم ترين مسائلي است که مردم به آن توجه مي کنند و افراد تنها به سایت هایی اطمینان خواهند کرد که از امنیت بالایی برخوردار باشند و رعایت همین اصل، مهم ترین عامل ادامه فعالیت، ثبات و اعتبار یک سایت می باشد.

قطعا نه شما و نه مردم و نه هیچ کس دیگری نیز دوست ندارد که اطلاعات شخصی و از همه مهم تر اطلاعات کارت های اعتباریشان به هنگام خرید در معرض بد افزار ها قرار گیرد، از همین رو متخصصان ما با رعایت این مورد در طراحی سایت می توانند راه را برای کسب و کار شما هموار نمایند.

طراحان استادان سیستم تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی با رعایت این موضوع باعث ایجاد حس آرامش خاطر در کاربران سایت شما می شوند و همین امر سبب خواهد شد که کاربران به شما اطمینان کنند و خرید خود را از سایت شما انجام دهند.

 

 • واکنش گرایی؛ طراحی سایت در مرکزی

در حال حاضر با توجه به پیشرفت تکنولوژی یکی دیگر از اصول هایی که رعایت آن امروزه در طراحی سایت ها بسیار حائز اهمیت شده است، واکنش گرا بودن یا ریسپانسیو بودن سایت هاست.

 

ریسپانسیو یا واکنش گرایی سایت ها یعنی چه و چرا اهمیت دارد؟

اگر بخواهم به صورت خودمانی یا عامیانه برایتان بگویم، سایت واکنش گرا یا ریسپانسیو يعني اين که اگر سایت شما توسط هر دستگاهی باز شود حال چه دسکتاپ باشد یا موبایل و حتی تبلت ها، شکل و قالبش بهم نریزد و به تعبیری اصولی تر اینکه قالب و فریم خود را در هر دستگاهی حفظ کند.

 

آیا اگر از سایت های غیر واکنش گرا استفاده کنیم، عواقبی برای کسب و کار ما به همراه دارد؟

اینکه چقدر این موضوع را به خاطر دارید نمیدانم اما تا پیش از رواج یافتن گوشی های هوشمند و تبلت ها در میان مردم به صورت عمده، سایت ها برای قالب و اندازه دسکتاپ ها طراحی میشد اما پس از رواج این دستگاه ها و با توجه به این موضوع که افراد بیشتر از گوشی های هوشمند و تبلت ها استفاده میکنند تا دسکتاپ ها،این موضوع اهمیت بسیاری پیدا کرد که سایت ها ابتدا برای نسخه های موبایلی طراحی شوند و بعد برای دسکتاپ ها.

بیایید و تصور کنید زماني که مشتریان شما با گوشی های هوشمند و یا تبلت ها به سایت شما مراجعه کنند اما ببینند که قالب سایت شما کلا به هم ریخته و دکمه و متن ها درهم می باشند، آیا فکر می کنید مشتری شما در سایت شما خواهد ماند!!!

طراحان استادان سیستم تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی سعی کرده اند که با رعایت این موضوع، کاری کنند که شما به هیچ وجه کاربرانتان را از دست ندهید حتی یک نفر!!!

 

 • ارائه جلسات مشاوره ای پیش از انجام پروژه طراحی سایت؛ طراحی سایت در مرکزی

استادان سیستم از مشاوراني بهره مي گيرد که آن ها قبل از آغاز اجرای پروژه جلسه ای را به صورت کاملاً رایگان با شما هماهنگ خواهند کرد تا در آن نیازمندی های خود را به صورت دقیق و ریز مطرح کنید تا آن ها بتوانند با فهم جامع و دقیق تری به طراحی سایت مد نظر شما بپردازند.

 

 • اهمیت دادن به توانایی مالی و زمان در نظر گرفته شده توسط کارفرمایان؛ طراحی سایت در مرکزی

این شرکت برای توانایی مالی و زمان در نظر گرفته شده توسط کارفرمایان ارزش ویژه ای قائل هستند و همین موضوع از دیگر اصول هایی که شرکت استادان سیستم به آن توجه ویژه ای دارد، این خود شما هستید که مشخص می کنید که برای شما سایتی را طراحی کنند که با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده طراحی شده است یا با استفاده از کد نویسی اختصاصی.

تفاوت این دو مدل طراحی سایت را می توان اینگونه بیان نمود که سایت هایی که با استفاده از سیستم های مدیریت محتوای آماده طراحی شده اند مانند وردپرس و جوملا و … از لحاظ هزینه ارزانتر و همچنین از لحاظ زمانی نیز کمتر از سایت هایی که با استفاده از کد نویسی اختصاصی طراحی شده اند طول می کشند.

استادان سیستم برای هر کارفرمایی و با هر توان مالی احترام بسیار بالایی قائل می باشد و مطمئن باشید ما در این شرکت نمی گذاریم که شما دست خالی از شرکت ما بروید.

 

 • استفاده از پیشرفته ترین و بروز ترین امکانات؛ طراحی سایت در مرکزی

طراحان این شرکت با به کار گیری از بروز ترین و پیشرفته ترین امکانات در طراحی سایت شما باعث خواهند شد که کارآیی سایت شما بالاتر رود و همچنین کار کردن با سایتتان از سهولت بالایی برخوردار شود و این امر سبب ماندگاری کاربران در سایت شما خواهد شد.

 

 • ارائه خدمات سئو سایت؛ طراحی سایت در مرکزی

متخصصین این شرکت علاوه بر ارائه خدمات طراحی سایت در مرکزی، با استفاده از بهینه سازی سایت شما برای موتور های جستجو که به آن سئو سایت گفته می شود، باعث خواهند شد که شما در کلمات کلیدی کسب و کارتان در رتبه های بالای نتایج موتور های جستجو قرار بگیرید.

 

چه دلایلی وجود دارد که صاحبان مشاغل در مرکزی از خدمات سئو سایت استفاده کنند؟

حقیقتی که هیچ کس نمی تواند آن را انکار کند این است که امروزه مردم در فضای مجازی فعالیت بسیار بالایی دارند و همین فعالیت بسیار بالا سبب شده است که آن ها حتی خرید های خود را نیز به صورت اینترنتی انجام ‌دهند.

حال بیایید و تصور کنید که شما یک سایتی دارید که با کلماتی از قبیل محصولات کسب و کار خودتان که آن ها را به فروش می رسانید یا خدماتی که به مشتریانتان ارائه می دهید در رتبه های برتر نتایج موتور های جستجو که بزرگ ترین آن ها گوگل است قرار بگیرید؛ خیلی دوست دارید بدونید که حال چه می شود؟

شاید باورتان نشود اما همان حقیقت غیر قابل انکار برای شما تبدیل به سود های کلان خواهد شد و دقیقا همان کاربرانی که به دنبال خرید محصول یا بهره مند شدن از خدمات کسب و کار شما بوده اند با کلیک بر روی سایت شما و ورود به آن، آن محصول را از شما خریداری می  کند و یا این که با پرداخت هزینه از خدمات شما بهره مند می شود.

بیاییید و تصور کنید که این روال مداوم ادامه پیدا کند که با سئو سایت حتماً قابل اجراست پس شما جز آن دسته صاحبان مشاغل مرکزی خواهید بود که درآمد های کلانی را به جیب خواهند زد و مطمئن باشید بلاشک درآمد شما 100 ها برابر خواهد شد.

 

تضمینی برای صاحبان مشاغل در مرکزی وجود دارد که آن ها اطمینان حاصل پیدا کنند با استفاده از  خدمات مذکور می توانند به درآمد های کلانی دست یابند؟

شرکت استادان سیستم که تخصصی ترین مرجع طراحی سایت و سئو سایت در مرکزی می باشد، به شما این تضمین و قول را می دهد که با استفاده از خدمات ارائه شده مذکور توسط این شرکت بتوانید به راحتی هر چه تمام شیوه های کسب و کار سنتی خود را به شیوه های جدید تغییر دهید و در ازای آن نیز بتوانید درآمد خود را نیز به نسبت قبل افزایش دهید و آن هم نه دو الی سه برابر بلکه ده ها و در بعضی مواقع صد ها برابر.

صاحبان مشاغل در مرکزی با استفاده از طراحی سایت و سئو آن درآمدتان دیگر مختص به یک محله یا یک منطقه نمی باشد بلکه می توانید درآمدی حاصل از سراسر کشور را به دست بیاورید برای همین است که  به شما می گوییم با این کار درآمدتتان بدون شک100 ها برابر خواهد شد.

لازم میبینم برای شما مثالی زده شود تا تصور این موضوع برای شما آسان تر شود، بیایید تصور کنید آن کجا که شما کاسب یک محله باشید و فقط ساکنان آن محله برای خرید به شما مراجعه کنند و آن کجا که تمامی مردم سراسر کشور بتوانند برای خرید به شما مراجعه کنند که عملی کردن این امر با استفاده بهره گیری از یک سایت و سئو آن به راحتی هر چه تمام امکان پذیر خواهد بود.

 

کلام آخر …

حال در پایان برای داشتن یک جمع بندی کامل می خواهیم به صورت کلی به ویژگی های منحصر به فرد شرکت استادان سیستم که تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی می باشد بپردازیم:

 • داشتن تجربه بالا در زمینه طراحی سایت در مرکزی
 • داشتن متخصص ترین افراد با دانش کافی و بروز
 • ارائه خدمات مشاوره کاملاً تخصصی پیش از اجرای طراحی سایت به صورت کاملاً رایگان
 • دریافت هزینه طراحی سایت بسیار مناسب و معقول
 • ارائه ی انواع سایت ها با کیفیت؛ به صورت قالب آماده یا کدنویسی اختصاصی
 • طراحی هر سایت با ایده های نو و متناسب با هر سلیقه
 • داشتن متخصص ترین تیم سئو سایت
 • داشتن تخصصی ترین پشتیبانان در سراسر کشور
 • ارائه خدمات طراحی سایت با تضمین امنیت بالا و کارآیی بسیار عالی

 

به شما صاحبان مشاغل در مرکزی بستگی دارد که بخواهید تا سود های کلان را بدست بیاورید!!!

تمامی آن چیز هایی که باید مطرح میشد در این مقاله مطرح گردید حال همه چیز به شما صاحبان کسب و کار مرکزی بستگی دارد که مشخص می کنید که آیا می خواهید کسب و کار خود را دگرگون کنید و از درآمد های کلان بهره ببرید؟

اگر جواب شما آری است، استادان سیستم تخصصی ترین مرجع طراحی سایت در مرکزی آماده ارائه خدمات به شما صاحبان کسب و کار های مرکزی می باشد.

4 دیدگاه برای “طراحی سایت در مرکزی

 1. Avatar علی گفت:

  وجه تمایز شما با سایر شرکت ها به طور خلاصه چیه ؟!

  1. Avatar حسین حسینی گفت:

   به طور خیلی خلاصه باید خدمتتون عرض کنم که تیم پشتیبانی و مشاوه ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند و همچنین اینکه ما یک سال به صورت رایگان خدمات پشتیبانی ارائه میدیم و از همه مهمتر اینکه هزینه دریافتی ما به نسبت سایر شرکت ها ارزان تر و معقول تر هستند.

   1. Avatar ژاله گفت:

    اینکه فرمودید هزینه دریافتیتون ارزان تر و معقول تره، مگه سایر شرکت های طراحی سایت در استان مرکزی هزینه غیرمتعارف و نامعقول اخذ می کنند؟

    1. Avatar حسین حسینی گفت:

     خیر، اما ما به نسبت سایر شرکت های طراحی سایت در استان مرکزی هزینه کمتری اخذ می کنیم و اما ناگفته نماند که بعضا شرکت هایی هم وجود دارند که هزینه نامتعارف اخذ می کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *