تعرفه ی محصولات, طراحی سایت

تعرفه طراحی سامانه های تحت وب

اگر بخواهیم به طور دقیق از تعرفه طراحی سایت با هزینه مناسب برای شما اطلاعاتی را به اشتراک بگذاریم، باید این را هم بگوییم که تعرفه طراحی سامانه های تحت وب هم در شرکت های مختلف متفاوت بوده و هم با توجه به نوع سایتی که در اختیار دارید هزینه ها کاهش یا افزایش خواهند داشت. هر شرکتی یا شخصی که طراحی سایت انجام می دهد، با توجه به معیار های خود هزینه های متفاوتی را برای طراحی سایت ارائه می دهد.

گاهی هم این هزینه ها به عوامل متعددی وابسته است که در جلسات مشاوره مشخص خواهد شد. این موضوع به این معنا است که هر شرکت خدمات دهی بسیار متفاوتی را نسبت به شرکت های دیگر دارد بنابراین تعرفه طراحی سایت ارائه شده در این شرکت نیز ممکن است متفاوت با شرکت های دیگر باشد. تحویل سریع، پشتیبانی قوی، کیفیت پروژه از جمله معیار هایی هستند که تعرفه طراحی سایت را مشخص می کند.

برآورد تعرفه طراحی سامانه های تحت وب

برای برآورد هزینه طراحی سایت به طور کلی می توانید هزینه های جداگانه برای هر یک از خدمات در شرکت مورد نظر را بررسی کنید و در انتها برآورد قیمت طراحی سایت خود را به دست آورید. علاوه بر این نوع سایت دربرآورد هزینه طراحی سایت موثر است.

ورد پرس یکی از پلتفرم های محبوب از نظر مخاطبان است چرا که هزینه طراحی سایت با ورد پرس بسیار ارزان تر بوده و همچنین سریع تر آماده می شود علاوه بر این کار کردن با آن راحت است و نیاز به دانش تخصصی ندارد.ازآن جایی که قالب ها و افزونه های رایگان زیادی ارائه می دهد هزینه طراحی سایت با ورد پرس کمتر خواهد بود. یکی از مواردی که باعث افزایش قیمت طراحی سایت با ورد پرس می شود انتخاب هاست و دامنه می باشد. چرا که زمانی سایت را ایجاد کردیدمی بایست آن را روی دامنه و هاست مورد نظر بار گذاری کنید تا به کاربران نمایش داده شود و از آن جا که پلن های متعددی برای هاستینگ وجود دارد و بسته به خدمات سایت خود باید هاستینگ قوی تری انتخاب کنید می تواند بر قیمت طراحی سایت با ورد پرس تاثیر گذار باشد.

تعرفه طراحی سایت

همه ی افرادی که حتی یک بار ایده طراحی سایت را در سر داشته اند با خود فکر کرده اند که هزینه طراحی سایت چقدر است؟ حتی می توان گفت یکی از سوالاتی که کارفرمایان پس از شرکت در جلسات مشاوره همان ابتدای جلسه می پرسند این است که هزینه طراحی سایت چقدر است؟ پاسخ این سوال کمی دشوار است چرا که ابتدا باید نیازها و سرویس های مورد نظر کارفرما مشخص شود به طوری که اگر درخواست یک پروژه طراحی سایت را 5 شرکت متفاوت بدهید با 5 پاسخ گوناگون مواجه می شوید که به طور محسوسی قیمت ها متفاوت هستند. حتی اگر یک وب سایت با قالب آماده نیز سفارش دهید هر شرکت طراحی سایت تعرفه متفاوتی ارائه می دهد.

تعرفه طراحی سامانه های تحت وب

اما استادان سیستم  قیمت پکیج های خود را با خدماتی که شامل می شوند را ارائه داده تا کارفرمایان با میانگین هزینه طراحی سایت آشنا باشند. میانگین هزینه طراحی سایت از 3 تا 70 میلیون متفاوت است و شما با توجه به نیاز خود پکیج مورد نظر را انتخاب می کنید و یا اینکه به طور توافقی پروژه را ایجاد کنید. پس از ثبت نام، وبسایت شما بلافاصله ایجاد خواهد شد و اطلاعات ورود (نام کاربری و رمز عبور) از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می گردد.

هزینه ساخت سایت بعد از ایجاد پنل دریافت می شود. بنابراین این امکان را دارید قبل از پرداخت مبلغ قرارداد، سامانه را کاملا امتحان کنید و از پروژه خود اطمینان حاصل کنید.

تعرفه طراحی سامانه تحت وب به چه چیزی بستگی دارد

هزینه ساخت وب سایت شخصی به دلیل اختصاصی بودن آن  و این که تمامی خدمات با توجه به نیاز کاربر ایجاد می شود هزینه های متغیری دارد. هزینه ساخت وب سایت شخصی بسته به اسکریپت ها و نرم افزار های مورد نیاز متفاوت است. همچنین خدمات مربوط به سئو و پشتیبانی بر هزینه ساخت وب سایت شخصی موثر است. علاوه بر این هزینه ساخت وب سایت شخصی با توجه به قدمت و سابقه شرکت مورد نظر متفاوت خواهدبود چرا که هر چه شرکت قدیمی تر باشد از اعتبار و کیفیت بالاتری در اتمام پروژه ها بر خوردار است.

بدون استراتژی طراحی سایت شما بدون در نظر گرفتن جذابیت با نرم بودن از نظر ظاهری، شما را از بین می برد اهمیت استراتژی در طراحی سایت داشتن یک استراتژی مانند داشتن پایه و اساس برای ایجاد مشاغل وب خود است. این به شما کمک می کند اهداف تجاری خود را تعریف کنید و در صورت دستیابی آن را در طراحی سایت اندازه گیری کنید. در یک فرایند طراحی سایت خوب، یک تیم خلاق قدرتمند با یک تیم بازاریابی دیجیتال کار می کند.

استراتژی طراحی سایت

پس از تنظیم استراتژی طراحی سایت طراحی وب سایت باید هموار دنبال شود. طراحان یک تجربه طراحی سایت ایجاد می کنند که یکپارچه و موثر در افزایش مشتریان آینده شما برای تعهد به فروش است. باید در سال شهودی و پاسخگو باشد پیش از سوالاتی که ممکن است مشتریان داشته باشند یا بخواهند درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنند. انتخاب های طراحی شده پیرامون یک استراتژی وب دیجیتال مشخص شده ساخته می شوند. همه چیز را باید با دقت در نظر گرفت هیچ چیزی نیست توسعه طراحی سایت چگونگی ساخت طراحی سایت خود و اینکه چگونه حرفه ای انجام می شود واقعا مهم است.

شما ممکن است یک متخصص دیجیتال نباشید اما برای تصمیم گیری در مورد قیمت گذاری مناسب، باید تفاوت های کلیدی بین یک طراحی سایت خوب و بد را بدانید. از این رو، ما از شما می خواهیم که به زیر سطح نگاه کنید و در زمینه اصول تحصیل کنید.

عوامل موثر بر تعرفه

همان طور که گفتیم تعرفه طراحی سایت بسته به نوع سایتی که دارید، متفاوت خواهد بود: امروزه دسته بندی سایت ها بسیار گسترده و متنوع شده است که لیست این سایت ها شامل سایت های خبری، سایت شرکتی،سایت فروشگاه آنلاین، سایت های بازی آنلاین، سایت آژانس های هواپیمایی، وب سایت های پزشکی و بسیاری از سایت های دیگر می باشد که هر کدوم استراتژی و ساختار طراحی مخصوص به خود را خواهند داشت.

دومین مرحله ای که باید برای قیمت گذاری طراحی وبسایت مورد بررسی قرار گیرد، استاندارد های عمومی چون رابط کاربری  UI، تجربه کاربری یا UX، هماهنگی با مرورگرهای مختلف، نمایش صحیح در انواع موبایل و تبلت ها، کدنویسی سمت سرور و کدنویسی سمت کاربر و… تمام این موارد با توجه به زمان و انرژی که برای هر یک صرف می شود در تعرفه طراحی سایت تاثیر خواهند گذاشت.

و اما مورد آخر که در قیمت نهایی طراحی سایت تاثیر گذار خواهد بود، تعداد نفرات و تخصص هایی که در طراحی سایت به کار گرفته می شود، می باشد. باید بررسی کنید که شرکت های طراحی وب سایت چه تعداد نیرو که دارای تخصص های متفاوت و با کیفیت هستند را برای طراحی وب سایت شما درگیر می کنند.

مولفه های بسیاری هستند که در تعرفه طراحی وب سایت تاثیر می گذارند. کیفیت طراحی به همراه جذابیت آن، کیفیت کد نویسی و بهینه بودن تمام الگوریتم ها، مواردی هستند که در قیمت نهایی طراحی وب سایت تاثیر بسیار دارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9  +    =  19