تعرفه ی محصولات, طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت

تعرفه طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوت است ولی موردی که همیشه باید درنظر داشته باشید آن است که سابقه شرکت طراحی سایت است، چون تجربه و سابقه کاری در بحث طراحی وب سایت بسیار مهم است و عامل موفقیت شما خواهد شد. این را به یاد داشته باشید که همیشه پرداخت هزینه بیشتر موفقیت وب سایت شما را به همراه ندارد. مهم این است که شرکت طراحی سایت هدف شما را از ایجاد وب سایت درک کرده باشد و برای اجرای آن بهترین راه حل ها با پایین ترین قیمت ممکن را ارائه نماید.

اول از همه به عنوان مشاور طراحی سایت هدف شما را از راه اندازی وب سایت می پرسیم؟ پاسخ به این سوال بسیار مهم است، زیرا در نهایت وب سایت می بایست جوابگوی نیاز های شما باشد. البته ممکن است شما به عنوان مشتری در اهداف خود دچار اشکال باشید که استادان سیستم با در نظر گرفتن سوابق خود در طراحی وب سایت برای شرکت های مختلف برای گرفتن بهترین نتیجه شما را یاری می کند.

به عنوان مثال برای شرکتی که قصد فروش محصولات خود را دارد، لازم نیست در سایت سیستم های شبکه های اجتماعی راه اندازی شود و بهتر است که تمرکز پروژه طراحی سایت بر روی نکات مهم تری باشد. حتما قبل از آغاز طراحی وب سایت از متخصصین این حوزه مشاوره بگیرید چون ممکن است تمامی تلاش ها و هزینه های شما در ایجاد وب سایت هدر رود.

فاکتورهای تعیین کننده تعرفه طراحی سایت

پس از آنکه نیاز های شما مشخص شد برای هر یک از امکانات مورد درخواست وب سایت هزینه مشخصی وجود دارد. هزینه های طراحی سایت شامل موارد زیر می باشند:

 • ثبت دامنه: نام دامنه وب سایت که قیمت آن برای دامنه های IR. و سایر دامنه ها متفاوت است.
 • هاست وب سایت: وب سایت طراحی شده می بایست در فضایی میزبانی شود که به این فضا ها هست می گویند و میزان هزینه آن به مقدار فضا و پهنای باند لازم برای وب سایت مربوط است.
 • طراحی گرافیک توسط گرافیست: وب سایت می بایست توسط گرافیست طراحی وب پیاده سازی شود و برآورد هزینه آن نسبت به تخصص گرافیست و تعداد دفعات ویرایش های کارفرما می باشد.
 • اسکریپت های مورد نیاز وب سایت: هر وب سایت به اسکریپت ها و نرم افزار های خاصی نیاز دارد که هر کدام بنا بر پیچیدگی، قیمت و تعرفه خاصی دارند. در حقیقت پر هزینه ترین بخش طراحی سایت برنامه نویسی آن می باشد.
 • پیاده سازی صفحات وب توسط توسعه دهنده وب: که در این بخش سایت از نظر برنامه نویسی و گرافیکی به هم متصل می گردد و پایه طراحی سایت می شود.
 • درج اطلاعات صفحات وب: در این مرحله اطلاعات وب سایت شما شامل متون و تصاویر توسط اپراتور ویژه درج اطلاعات در سایت بارگذاری می گردد. این بخش از کار توسط کارفرما نیز قابل انجام است.
 • امن سازی وب سایت: برای بالا بردن امنیت وب سایت باید متخصص امنیت و برنامه نویسی، سایت و هاست را از نظر امنیتی بررسی نماید و به روز رسانی های امنیتی لازم را در وب سایت انجام دهد.
 • بهینه سازی سایت: پس از اتمام کار، متخصص سئو و بهینه سازی وب می بایست سایت را از نظر سئو بررسی کنند و عملیات بالا آوردن سایت در موتور های جستجو را آغاز نمایند.
 • پشتیبانی وب: پشتیبانی وب سایت تضمین کار کرد آن است که در صورتی که در بخشی از سایت مشکلی به وجود آمد، واحد مربوطه سریعا مشکل سایت را برطرف کند.

قیمت طراحی سایت اختصاصی در شرکت استادان سیستم را می تون در یک بازه معقول و متوسط در نظر گرفت. در تعرفه های ما از قیمت های بالا و سرسام آوری که توسط برخی شرکت ها ارائه می شود خبری نیست و از طرفی، به دلیل تعهد ما به استفاده از افراد حرفه ایی و خلاق و جدیدترین تکنولوژی ها، امکان طراحی وب سایت با قیمت های بسیار ارزان هم وجود ندارد.

لازم است قبل از پرداختن به جزئیات تعرفه طراحی سایت در شرکت استادان سیستم به نکات زیر توجه کنید:

فریب قیمت های بالا برای طراحی سایت را نخورید!

واقعیت این است که شما هیچگاه به اندازه یک شرکت طراحی سایت در مورد انواع وب سایت ها، نحوه کارکرد آنها، مشکلات و مزایای هریک از روش های طراحی، اطلاعات و آگاهی ندارید و همچنین به اندازه اعضای یک شرکت نرم افزاری حرفه ایی مطالعه و تحقیق در خصوص آخرین روش ها و راه کارها در دنیای بازاریابی آنلاین نداشته اید.

البته بسیاری از شرکت های طراحی سایت هستند که همچنان از روش ها و تکنولوژی های قدیمی برای ساخت سایت های خود استفاده می کنند و تنها با استفاده از یک ظاهر و پوسته زیبا سعی می کنند وب سایت طراحی شده را نیز حرفه ایی و به روز جلوه دهند که مطمئنا یک فرد غیر متخصص نمی تواند متوجه این اختلاف شود. اما پس از مدتی قدیمی بودن تکنولوژی ها در عمل مشکلات زیادی را به وجود خواهد آورد.

عقیده ما این است که برای یک شرکت حرفه ایی، هیچ محدودیتی وجود ندارد و اگر از شرکتی عباراتی مانند “نمی توانیم چنین امکانی به سایت شما اضافه کنیم” شنیدید بدانید که با یک شرکت طراحی سایت غیر حرفه ایی طرف هستید.

ظاهر وب سایت تاثیر زیادی روی قیمت ندارد

ظاهر وب سایت و جلوه های گرافیکی معمولا تاثیر خیلی زیادی روی هزینه طراحی وب سایت شما ندارند. مگر طراحی های بسیار خاص که تماما با استفاده از اسکریپت و JQuery انجام گردد که تعداد این نوع سایت ها انگشت شمارند و استفاده های بسیار خاصی دارند.

بسیاری از شرکت های طراحی سایت به جای توجه به نکات کاربردی جهت هدایت کاربر به صفحه های مهم و کلیدی با ایجاد یک ظاهر گرافیکی زیبا و چند جلوه حرکتی در وب سایت سعی در حرفه ایی نشان دادن وب سایت طراحی شده و در نتیجه دریافت مبالغ بالا از مشتریان دارند که به هیچ وجه نه از نظر حرفه ایی و نه از نظر اصولی مورد تایید نیست.

 طراحی سایت با قیمت های خیلی پایین یعنی شروع دردسر!

همانطور که در ابتدای صفحه اشاره کردیم طراحی سایت حرفه ای  به هیچ وجه ارزان نیست! منظور ما وب سایت های حرفه ایی است که برای هر مشتری به صورت انحصاری کد نویسی و تولید می شود. در واقع یک وب سایت ارزان نمی تواند حرفه ایی باشد زیرا طراحی یک سایت حرفه ایی نیاز به استخدام و به کارگیری افراد حرفه ایی دارد. به کارگیری طراحان و برنامه نویسان با تجربه و با سطح دانش بالا، که سالیان زیادی به مطالعه و آموزش پرداخته اند ارزان نیست.

اما تعرفه طراحی سایت قابل مدیریت است تا در نهایت با استفاده از مشاوره های تخصصی و بررسی نیازها، قیمت نهایی معقول و به صرفه باشد.

به صورت کلی می توان وب سایت ها را به دو دسته تقسیم کرد:

 وب سایت های شخصی personal 

این وب سایت ها بیش از 90% وب سایت های طراحی شده در وب را تشکیل می دهند. این سایت ها در حقیقت یک وب سایت داینامیک محسوب می شوند که بنا به در خواست صاحب وب سایت و همچنین نوع کسب و کار، می توانند ویژگی های مختلف داشته باشند و جوابگوی تمام نیاز های بخش بسیار زیادی از مشاغل و فعالیت ها از جمله: پزشکان، کلینیک ها، شرکت های مهندسی، طراحی دکوراسیون، شرکت های خدماتی، گالری ها، آموزشگاه ها و… می باشد.

قیمت و تعرفه طراحی سایت حرفه ایی presentation بر اساس ویژگی هایی که مشتری در نظر دارد محاسبه می شود.

وب سایت های فروشگاهی E-Commerce 

طراحی سایت فروشگاهی متفاوت از وب سایت های شخصی است. به دلیل پیچدگی های زیاد طراحی سایت فروشگاه اینترنتی و زمان بیشتری که نیاز دارد کمی گران تر از وب سایت شخصی خواهند بود.

قیمت طراحی سایت های فروشگاهی بر اساس ویژگی ها به دو دسته تقسیم می گردد:

 • قیمت طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی معمولی
 • قیمت طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی پیشرفته (Advanced)

البته اگر بخواهیم دقیق تر قیمت و تعرفه طراحی سایت های فروشگاهی را بررسی کنیم باید بگوییم با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در اضافه نمودن ویژگی و امکانات جدید به این وب سایت ها وجود ندارد قیمت نهایی نیز محدودیت خاصی نداشته و ممکن است بر اساس نیاز های مشتریان و سازمان ها بیشتر هم شود.

شرکت استادان سیستم با در نظر گرفتن شرایط پرداخت متنوع، پشتیبانی گسترده، تعرفه های طراحی سایت متعادل و مناسب شما را تا رسیدن به موفقیت راهنمایی می کند. کارشناسان شرکت اماده ارائه خدمت به شما عزیزان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6  +  1  =