طراحی سایت

طراحي سايت باشگاه ورزشي

شاید پیش خودتان در وهله اول طراحي سايت باشگاه ورزشي را بیهوده بدانید اما لازم است با ما همراه باشید تا از مزایا و سود های کلانی که از آن می توانید بدست آورید برای شما توضیح دهم.

امروزه علاقه افراد بيش از گذشته به ورزش بيشتر شده است به نحوي که افراد آنلاین و غیر آنلاین نمی شناسد. امروزه به سهولت هر چه تمام مي توان بسیاری از کسب و کارهای مربوط به رشته های مختلف ورزشی را به صورت آنلاین جستجو و پیدا نمود.

شاید خود شما هم جزو آن دسته از افرادی باشید که با جستجو “نزديکترين باشگاه بدنسازي به من “در اینترنت به دنبال باشگاه ورزشی مورد علاقه خود بوده ايد مخصوصا مواقعي که مي خواستيد اين باشگاه ورزشي نزديک منطقه ای که زندگی می کنید یا در حوالی محل کار شما باشد.

امروزه حتی بسیاری از تبلیغاتی که در سایت های ورزشي مختلف آنها را رویت میکنیم مربوط به معرفی یک کالا در زمینه یک رشته خاص ورزشی می باشد. براي همين این طرز فکر بسیار غلط می باشد که رشته های مختلف ورزشی و معرفی آنها نمی تواند در اینترنت و فضای مجازی سبب کسب درآمد شود.

براي همين به شما توصيه مي کنم که تا انتهاي اين مقاله با ما همراه باشيد تا شما را با فوايد طراحي سايت باشگاه ورزشي و مواردي که مي تواند براي شما سبب کسب درآمد شود، آشنا کنم.

مزایای طراحی سایت برای صاحبان باشگاههای ورزشی

با توجه به تنوع رشته های ورزشی می توانید بخش های مختلف و سرویس های مختلفی را با طراحي سایت باشگاه ورزشی ارائه نمایید تا با استفاده از آن بتوانید بازدید کنندگان بسیار زیادی را جذب نمایید.

به طور جد مي توان تضمين داد که تنها نوع از طراحي سايتي که منجر به تبديل بازدید کنندگان آن به مشتریانش مي شود، طراحي سايت باشگاه ورزشی خواهد بود. اما چطور؟!

امکاناتي که با استفاده از طراحي سايت باشگاه ورزشي مي توانيد در اختيار بازديدکنندگان خود قرار دهيد:

 • معرفي و قرار دادن پل هاي ارتباطي باشگاه ورزشي

شما می توانید باشگاه ورزشی خود را به خوبی معرفی نمایید و با قرار دادن شماره های تماس و آدرس دقیق خود افراد و بازدید کنندگان آنلاین علاقمند به ورزش را دعوت نمایید تا از محل باشگاه ورزشي شما بازدید به عمل بیاورند.

 • قرار دادن رزومه صاحب باشگاه ورزشي

شما می توانید در مورد گواهینامه ها و مدارکی که شما در طول دوران ورزشی خود اخذ نموده اید اطلاعاتی را به بازدید کنندگان خود ارائه نمایید.

 • نمايش تجهيزات باشگاه ورزشي

همچنين اگر که باشگاه ورزشي شما باشگاه بدنسازي مي باشد يا باشگاه هاي ورزشي که داراي تجهيزات مي باشند، شما می توانید در مورد دستگاه های پیشرفته ای که در اختیار دارید هم صحبت نمایید تا مشتریان شما آگاه شوند که شما در این زمینه بسیار حرفه ای عمل می نمایید.

 • معرفي مربيان باشگاه ورزشي و قرار دادن رزومه آن ها

از ديگر امکاناتي که شما مي توانيد با استفاده از طراحي سايت باشگاه ورزشي در اختيار بازديدکنندگان خود قرار دهيد، معرفي مربیان و اساتیدی مي باشد که هم اکنون با باشگاه ورزشی شما در حال همکاری می باشند و شما مي توانيد با در اختيار گذاشتن اطلاعاتی که لازم است تا مشتریان از آنها آگاهی داشته باشند به کسب و کار خود کمک کنيد.

به طور قطعي مي توان گفت که شما با قرار دادن این صفحه در طراحي سايت باشگاه ورزشي می توانيد با استفاده از دادن دید حرفه ای بودن به کاربرانتان که قرار است به مشتريان شما تبديل شوند، کسب و کار خود را دگرگون کنيد.

زيرا افراد به طور کل شايد با به روز نبودن تجهيزات و محيط باشگاه ورزشي کنار بيايند اما مطمئن باشيد به هيچ عنوان با مربياني که از رزومه خوبي برخوردار نيستند کنار نمي آيند و آن ها دوست دارند کسي به آن ها آموزش دهد که بسيار متبحر و داراي تجربه بسيار زياد باشد.

 • قرار دادن ساعت کاري باشگاه

از ديگر امکاناتي که شما مي توانيد در اختيار بازديدکنندگانتان با استفاده از طراحي سايت باشگاه ورزشي قرار دهيد، مي توان به برنامه های زمان بندی باشگاه ورزشی و ساعات کاری و سانس زنانه و مردانه اشاره کرد.

 

طراحي وب سايت باشگاه ورزشي-استادان سیستم

طراحي وب سايت باشگاه ورزشي توسط استادان سیستم

خدمات و سرویس های طراحی سایت ورزشی

معمولا در طراحی یک وب سایت باشگاه ورزشی می توان خدمات و سرویس های زیر را ارائه نمود که عبارتند از:

 • طراحی صفحه وب معرفی تجهیزات و امکانات باشگاه
 • طراحی صفحه وب معرفی دوره های ورزشی
 • طراحی صفحه وب معرفی مربیان به همراه سوابق و خدمات و بیوگرافی
 • طراحی صفحه وب ثبت ساعات حضور مربیان و ارتباط با آن ها و گرفتن برنامه های لازمه برای رشته ورزشی مورد نظر
 • طراحی صفحه وب سیستم ثبت نام آنلاین
 • طراحی صفحه وب پرداخت شهریه به صورت آنلاین

و صدها سرویس و خدماتی که حتما در آینده و در زمان عقد قرارداد با شما در میان خواهیم گذاشت.

راهکار های کسب درآمد برای صاحبان باشگاه های ورزشی

روياهاي غير قابل تصور صاحب يک باشگاه ورزشي را ما در شرکت استادان سيستم به واقعيت تبديل خواهيم کرد. اگر که شما صاحب يک باشگاه ورزشي هستيد و دوست داريد که سود کلاني را که همان طور که در ابتداي مقاله گفتم به جيب بزنيد تنها کافي است تا انتها با ما همراه باشيد و مقاله را بخوانيد.

حال وقت آن است که کاربرد هاي تخصصي تر طراحي سايت باشگاه ورزشي را براي شما توضيح دهم تا متوجه اين موضوع شويد که تنها با طراحي سايت باشگاه ورزشي شما مي توانيد درآمدي کسب کنيد که درآمد يکساله حاصل از آن به اندازه 10، 20 و يا حتي 30 سال درآمد کنوني باشگاه ورزشي شما بدون استفاده از طراحي سايت باشگاه ورزشي مي باشد.

اما اين کاربرد ها چي هستند که طراحي سايت باشگاه ورزشي مي تواند درآمد ما را چند 10 برابر حد معمول کند، خيلي دوست داريد بدانيد، نه؟! براي شما خواهم گفت.

 • ارائه برنامه تمريني آنلاين به ورزشکاران

شما مي توانيد با استفاده از طراحي سايت باشگاه ورزشي، به افرادي که به سايت شما مراجعه مي کنند، برنامه تمريني به صورت آنلاين ارائه دهيد و لازمه آن اين است که افراد مورد نظر وزن، قد و تصاويري از عضلات مختلف بدنشان و سايز هاي آن ها را به شما بدهند و ما با طراحي صفحه اي با نام ارائه برنامه تمريني آنلاين اين کار را براي شما انجام خواهيم داد.

شايد پيش خودتان بگوييد که کسي براي اين کار آن هم به صورت آنلاين اقدام نمي کند اما لازم است به اطلاعتان برسانم که اولا با یک سرچ ساده در گوگل می توانید مشاهده کنید که چه تعداد سايت های زیادی وجود دارد که برنامه تمريني به صورت آنلاين ارائه مي دهند و دوما اينکه بسياري از افراد دوست دارند که ناشناس بمانند و کسي نداند آن وضعيت بدني متعلق به آن هاست براي همين اين کار را انجام خواهند داد.

 • ارائه برنامه تغذيه به صورت آنلاين به ورزشکاران

شما مي توانيد با استفاده از طراحي سايت باشگاه ورزشي، به افراد برنامه تغذيه به صورت آنلاين ارائه دهيد که لازمه آن همان اطلاعات مذکور در پارگراف بالا مي باشد که بايد کاربر آن را در اختيار شما قرار دهد.

حال شايد بپرسيد که آيا کسي به صورت آنلاين برنامه تغذيه سفارش مي دهد که به طور قطع و با تجربه اي که دارم مي توانم بگويم بله.

افراد حساسيت بيشتري نسبت به دريافت برنامه تغذيه دارند تا برنامه تمريني؛ زيرا آن ها دوست ندارند که کسي وضعيت جسمانيشان را حال چه مي خواهند جز افراد لاغر باشند يا چاق، مسخره کند و از اين بابت بسيار ناراحت مي شوند.

براي همين بدون شک افرادي پيدا خواهند شد که به صورت آنلاين سفارش برنامه تغذيه بدهند.

 • ارائه پکت هاي آموزشي به صورت آنلاين به ورزشکاران

بسياري از افراد مي باشند که ساعت کاريشان به نحوي است که با ساعات کاري يک باشگاه هم خواني ندارد و براي همين هم نمی توانند به باشگاه ورزشي مورد علاقه خود مراجعه کنند.

براي همين شما با استفاده از طراحي سايت باشگاه ورزشي مي توانيد با قرار دادن پکت هاي آموزشي ورزش مربوطه خود و قرار دادن آن در بخش فروشگاهي سايت خود، هم به آن دسته از افراد کمک کنيد هم تنها با يکبار آموزش و فروش آن تا ابد، سود خوبي را که حتي تصورشم را نمي کنيد به جيب بزنيد و از آن کيف کنيد.

شما با اين کار توانسته ايد با يک تير دو نشون را هدف بگيريد، براي اينکه دقيقا سود حاصل از اين قضيه را براي شما تداعي کنم بايد بگويم که وقتي کسي به شما مراجعه مي کند و مربي اختصاصي مي خواهد به نسبت شاگرد هاي معمولي پول بيشتري را از آن اخذ مي کنيد.

حالا تصور کنيد شما کافي است مجموع اين حرکات را يکبار و به صورت اصولي آموزش دهيد و فيلم آن را به صورت پکت آموزشي در قسمت فروشگاهي سايت خود قرار دهيد. حال چه شد؟

شما يکبار کار کرده ايد اما شما می توانید چند ده هزار بار آن پکت آموزشی را به فروش برسانید. درست است؟ برای همین شما با یکبار آموزش کاری کرده اید که سود آن تا ابد براي شما خواهد ماند و تنها راه دسترسی به این سود طراحی سایت باشگاه ورزشي می باشد.

 • فروش مکمل هاي اصل به صورت آنلاين به ورزشکاران

اما حالا رسيديم به کاربرد تخصصي طراحي سايت باشگاه ورزشي که مي تواند سود شما را به کل زير و رو کند. اما اين کاربرد چيست؟!

شما مي توانيد در قسمت فروشگاهي سايت خود اقدام به فروش مکمل ها و مواد تغذيه اي مورد نياز براي يک ورزشکار نماييد.

به طور قطعي مي توان گفت که سود حاصل از فروش مکمل ها سبب شده است که بسياري از افراد اقدام به فروش مکمل هاي تقلبي نمايند و باعث آسيب وارد کردن به ورزشکاران شده اند.

همان طور که خودتان هم مي دانيد مشتريان مکمل ها امروزه بسيار زياد است و افرادي به دنبال خريد اين مواد مي باشند اما وجود اين افراد کلاهبردار سبب شده است که اين دسته از افراد بترسند و نسبت به خريد مکمل ها اقدام ننمايند و واقعا هم حق دارند.

اگر که شما صاحب يک باشگاه ورزشي مي باشيد، مي توانيد با همکاري يک داروخانه نسبت به فروش مکمل ها در سايت خود اقدام نماييد و وجود يک داروخانه در کنار شما مهر تاييدي است تا مشتريان حرف هاي شما را باور کنند و متوجه اين موضوع شوند که مکمل هايي که شما مي فروشيد تقلبي نيستند و کاملا اصل هستند و نسبت به خريد اين دست از مکمل ها اقدام نمايند و فروش فوق العاده اي را تجربه نماييد.

ما در استادان سيستم سود چند ده برابري قطعي شما را با تمام وجود تضمين خواهيم کرد، حال همه چيز به شما بستگي دارد که بخواهيد!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2  +  2  =