طراحی سایت

طراحي سايت صرافي

بدون شک طراحي سايت صرافي برای ارائه خدمات ارزی به مشتریان بدون محدودیت مکانی و زمانی، ساخته و پیاده سازی می گردد.

همان طور که خودتان نیز مطلع هستید امروزه کسب و کارهای اینترنتی در حال رونق گرفتن بوده و بازار تجارت سنتی جای خود را به فضای اینترنتی و کسب و کار در فضای مجازی می دهد.

حال در این عصر جدید افرادی که این دنیای جدید را به خوبی بشناسند و بتوانند از امکانات آن بطور مطلوبی بهره گیرند به پیشرفت و موفقیت تجاری نائل خواهد شد.

صاحبان صرافي ها برای جذب نمودن مشتریان بیشتر به منظور خدمات رسانی نوین و پیشرفته، می توانند اقدام به ساخت صرافي آنلاین کنند. مطمئن باشید که طراحی سایت برای این دسته از صاحبان مشاغل مزایای بسیاری را به همراه خواهد آورد.

باید بدانید که صرافي ها قادرند با استفاده از سایت خود کارهایی نظیر اطلاع رسانی از آخرین قیمت ارزها، ثبت نام افراد برای آزمون های بین المللی مانند زبان و مواردی از این قبیل را انجام دهند. با توجه به رشد روز افزون تعداد کاربران اینترنت، فرصت ایده آلی برای کسب و کارها کوچک و بزرگ فراهم شده است که با طراحی سایت خود به کسب درآمد از این طریق دست پیدا کنند و حیطه فعالیت خود را گسترش دهند.

قطعا مطلع هستید که بسیاری ازنقل و انتقالات امروزه از طریق فضای مجازی و اینترنت انجام می شوند. اگر بخواهم بگویم از خریدهای آنلاین ، رزرو اقامتگاه های تفریحی و هتل ها گرفته تا ثبت نام برای کلاس های درس و دانشگاه و اینها را می توان از شاخص ترین این کارها در نظر گرفت. که خرید ارزهای کشورهای مختلف هم از این قاعده مستثنی نیست.

 

کاربرد هاي طراحي سايت صرافي:

 

 • دسترسي سريع مردم به ارزهاي رايج با طراحي سايت صرافي

امروزه طراحي سايت صرافي مي تواند دسترسي سريع به ارزهای رایج دنیا مانند دلار، یورو و … را که برای بسیاری از مردم امری لازم و ضروری محسوب می گردد را برآورده کند.

از خریدهای آنلاین و رزرو هتل و اقامتگاه های تفریحی برون مرزي گرفته تا ثبت نام برای امتحانات زبان همچون آيلتس و تافل از جمله مسائلي هستند که می تواند به اهميت اين مسئله اشاره کند.

عليرغم اين اهميت بسيار بالا متاسفانه در ایران تعداد سایت های صرافي خیلی معدود مي باشند و همان تعداد معدودي هم که وجود دارند از ظاهر مطلوب و دلنشيني برخوردار نيستند و همين امر سبب خواهد شد که حس خوشايندي از استفاده از آن سايت ها به کاربران دست ندهد و کاربران عليرغم نيازشان به ارز، سايت صرافي مورد نظر را به سرعت ترک کنند.

 

 • خريد و فروش آنلاين ارزهاي رايج با طراحي سايت صرافي

امروزه با توجه به افزايش نفوذ اينترنت در بين تمامي اقشار، تمامي امور کاري مربوط به خرید و فروش ارزهاي رايج می تواند امروزه به صورت آنلاین اتفاق بیافتد؛ منوط به اين که نیاز کاربران و استفاده کنندگان را شناسایی نموده و خواسته آنها را طراحی و پیاده سازی نماییم.

 

 • نمايش قیمت های آنلاین بورس، سکه، طلا و ارز هاي ديجيتال با طراحي سايت صرافي

شما می توانید با استفاده از طراحي سايت صرافي قیمت های آنلاین بورس، سکه، طلا و ارز هاي ديجيتال مانند بيت کوين را علاوه بر ارزهای رایج در بازار ایران نمایش دهید.

و این نگرش سبب خواهد شد که سایت صرافي شما در آینده نزدیک به عنوان مرجع نمایش قیمت در بین سایت های صرافي موجود در بازار ایران باشد.

 

 • افزايش بازديد کنندگان سايت با طراحي سايت صرافي

مطمئن باشید پيش رفتن با چین نگرشی سبب خواهد شد که به صورت اتوماتیک سايت شما از بازدید کنندگان زیادی برخوردار شود.

 

 • کسب درآمد از طريق تبليغات با طراحي سايت صرافي

شما با استفاده از بازديد کنندگان زياد سايتتان می توانيد به کسب درآمد توسط آگهی ها و تبلیغاتی که توسط سايت هاي ديگر به شما پيشنهاد داده مي شود، بپردازيد و با استفاده از آن سایت صرافي خود را پیشرفت داده و آن را نسبت به گذشته بهینه تر نمایید.

 

طراحي وب سايت صرافي-استادان سیستم

طراحي وب سايت صرافي توسط استادان سیستم

 

امکانات ارائه شده توسط شرکت استادان سيستم در طراحي سايت صرافي:

 

 • استفاده از طراحي منحصر به فرد و جذاب در طراحي سايت صرافي

شما براي جذب بازديدکنندگان بسيار بالا بايد در طراحي سايت صرافي از يک طراحی منحصر به فردی استفاده کنيد. چرا که کاربران باید مدت زمان زیادی را در سایت شما سپری نمایند و آن قدر بايد طراحي سايت شما جذاب و خاص باشد که کاربران همچنین بعد از ترک سایتتان به صورت اتوماتیک به سایت شما بازگردند و به سایت شما محتاج گردند.

 

 • نمایش نوسان قیمتی ارزهاي رايج در طراحي سايت صرافي

از جمله اين طراحي هاي جذاب و منحصر به فرد مي توان به نمایش عکس های ارزهای رایج کشورها به همراه نوسان قیمتی آن همراه با نمودارها و همچنین تجزیه و تحلیل های موجود در بازار ایران میتوان اشاره کرد که از زیباتربن و جذاب تربن بخش های موجود در سایت شما مي باشد.

 

 • نگهداري آرشیو قيمت ارز هاي رايج جهت تحليل کاربران در طراحي سايت صرافي

حتی توصيه مي شود که آرشیو قيمت ارز هاي رايج را نیز در طراحي سايت صرافي نگه دارید تا کاربران سایت بتوانند به خوبی به قیمت ها و نوسان آنها در روزها و ماه ها و حتی سال های گذشته نیز دسترسی داشته باشند.

 

 • نمايش پل هاي ارتباطي در طراحي سايت صرافي

شما براي آن که کاربران در طراحي سايت صرافي راحت تر بتوانند از شما ارز مورد نظر خود را بخرند می توانید آدرس، شماره های تلفن و همچنین شماره حساب های خود در سایت در اختیار کاربران قرار دهید.

 

 • تبدیل ارزهای رایج دنیا به یکدیگر در طراحي سايت صرافي

از ديگر بخش هايي که بايد در طراحي سايت صرافي پياده سازي نمود، بخش تبدیل ارزهای رایج دنیا به یکدیگر می باشد. پياده سازي اين بخش در  طراحي سایت صافي میتواند در موفقیت سایت و کسب و کار شما نیز تاثیر مستقیم را بگذارد.

 

به طور کلي در طراحي سايت صرافي می توانید این سرویس ها را به صورت آنلاین به کاربرانتان ارائه نمایید که شامل موارد زير مي باشد:

 • طراحی صفحه وب  تمامی سرویس های مربوط به حواله های بانکی و …
 • طراحی صفحه وب  محاسبه آنلاین هزینه پرداختی برای ارز مربوطه
 • طراحی صفحه وب  تماس با ما و درباره ما
 • طراحی صفحه وب  آخرین اخبار و مقالات مربوط به تغییر و تحولات مربوط به سکه و ارز در بازار ایران و حتی جهان
 • طراحی صفحه وب  اعلام لیست قیمت به همراه طراحی سیستم جستجوی ساده و پیشرفته برای سهولت پیدا نمودن اطلاعات توسط کاربران
 • طراحی صفحه وب  گرفتن تبلیغات و کسب درآمد از بازدید کنندگان سرشار سایت در آینده به عنوان یک برنامه دراز مدت
 • طراحی صفحه وب  دريافت نسخه موبایل و تبلت جهت بازدید دقیقتر و بهتر کاربران از وب سایت شما
 • طراحی صفحه وب  دریافت کد مشتری و طراحی سیستم تخفیف آنلاین در جهت ترغیب کاربران و مشتریان برای خریدهای بعدی و بیشتر
 • طراحی صفحه وب  اعلام زمانهای کشورهای مختلف در جهت کاربر پسند کردن وب سایت
 • طراحی صفحه وب  سیستم تبدیل ارزهای کشورهای مختلف و محاسبه هزینه های آن در نهایت به تومان

 

کلام آخر …

به شما توصيه مي کنم که اگر شما صاحب يک صرافي هستيد و چنانچه می خواهید یک سایت رسمی، منحصر به فرد و کاربر پسند برای صرافي خود داشته باشید، زمان و فرصت را از دست ندهید.

شرکت استادان سيستم از جمله شرکت هايي مي باشد که دارای تجربه گران بهایی در پیاده سازی و طراحي سايت صرافي و حتي نگهداري آن می باشد.

همچنين ما در شرکت استادان سيستم علاوه بر طراحي سايت صرافي می توانیم از تکنیک هایی استفاده نماییم که در کلمات کلیدی که بیشتر افراد برای پیدا نمودن چنین سایت هایی در موتور جستجوی گوگل استفاده می نمایند، سایت صرافي شما بهترین رتبه را در بین تمام رقبای خود داشته باشد.

همواره به یاد داشته باشید که ما در شرکت استادان سيستم در این راه به شما مشاوره های رایگان و ویژه خواهیم داد و علاوه بر طراحي و سئو سايت در فروش آنلاین و اینترنتی جهت گرفتن نماد اعتماد اینترنتی به شما یاری خواهیم رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  47  =  53