طراحی سایت

طراحی سایت ارزان

طراحی سایت ارزان گامی مناسب برای همه افرادی است که قصد دارند فعالیت خود را در بستر وب به صورت حرفه ای شروع کنند و از نظر اقتصادی هم متحمل هزینه های سنگین طراحی سایت نشوند. هنگامی که فعالیت و کسب و کار اینترنتی خود را آغاز می کنید بهترین گزینه برای شما استفاده از طراحی سایت ارزان است.

طراحی سایت ارزان به شما این امکان را می دهد که در صورت نیاز به تغییر و ارتقاء وب سایت خود بتوانید به راحتی عمل کنید. طراحی سایت ارزان مناسب ترین گزینه برای شروع و فعالیت کسب و کار های کوچک و بزرگ می باشد.

منظور از طراحی سایت ارزان سایتی است که در گام اول از قیمت مناسبی برخوردار است و در عین حال از طراحی حرفه ای برخوردار می باشد و دارای امکانات مناسب با کسب و کار شماست و قابلیت ویرایش و درج  مطالب و اطلاعات شما را دارد.

در طراحی سایت ارزان هدف ارائه سایتی است که علاوه بر زیبایی و مقرون به صرفه بودن بتواند اعتماد کاربران را جلب کند و آن ها را برای دفعات بعدی نیز به سایت شما هدایت کند. مخاطب باید در سایت شما حس امنیت و نظم را داشته باشد.

اهمیت طراحی وب سایت

برای آن که از پیشرفت تکنولوژی که لحظه به لحظه و با سرعت زیاد درحال تغییر است عقب نمانیم باید تغییرات را بپذیریم و با سرعتی بیشتر از قبل حرکت کنیم و خود را با دنیا و فناوری های جدید هماهنگ کنیم. با وجود این پیشرفت ها و تنوعی که در فعالیت ها وجود دارد بازار رقابت ها هر روز گرم تر از قبل می شود.

به دنبال این فضای رقابتی شما باید تمام تلاش خود را بکنید که مخاطبان بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید و علاوه بر آن هر روز به تعداد کاربرانتان بیفزایید. یکی از مقرون به صرفه ترین و اصولی ترین راه ها برای جذب مخاطبان بیشتر طراحی سایت ارزان می باشد.

این واقعیت که وسیله کاربردی و مورد استفاده امروز افراد تلفن های هوشمند است غیر قابل انکار است پس در نتیجه طراحی سایت باید به صورتی باشد که نمایشی حرفه و کامل را در موبایل نیز داشته باشد. یک وب سایت مناسب باید مکمل عملکرد شما باشد و شما را در مسیر فعالیتتان به خوبی همراهی و معرفی کند.

طراحی سایت ارزان

در طراحی سایت ارزان شما  علاوه بر هزینه مناسبی که کرده اید قادر به بازاریابی گسترده هستیدکه در نهایت فروشتان را افزایش می دهید. افزایش فروشی که با صرف هزینه ای مناسب و صرفه جویی در هزینه های طراحی سایت صورت گرفته است یعنی شما سود بیشتری می کنید و این در حالی است که اعتبار تجاری شما، جلب اعتماد کاربرانتان و برند سازیتان نیز همزمان رشد چشمگیری داشته است.

طراحی وب سایت شما اگر چه با هزینه ای مناسب انجام می شود ولی باید به گونه ای باشد که کاربر هنگام ورود حس حضور در یک سایت حرفه ای را داشته باشد. وب سایت شما باید به گونه ای باشد که مشتری در هنگام خرید شما را در اولویت خود قرار دهد. یک وب سایت خوب می تواند در میزان فروش شما تاثیر به سزایی داشته باشد چرا که هر وب سایت می تواند شعبه ای از کسب و کار شما در هر لحظه و در هر مکان باشد.

طراحی سایت فرصتی به وسعت دنیا

مهم ترین مزیتی که اینترنت برای انسان داشت برداشتن مرز های جغرافیایی است به طوری که امروزه هیچ خبری در هیچ کجای این کره خاکی مخفی نمی ماند. دسترسی آنی به هر مطلب یا فروشگاهی که احتیاج داریم بدون این که از خانه خود خارج شویم، در هر ساعتی که بخواهیم و این یعنی ما در دهکده جهانی زندگی می کنیم.

هر کسی در هر نقطه جهان می تواند خدمات یا کالاهای خود را در معرض فروش قرار دهد. مخاطبان اینترنت می توانند احتیاجات خود را در محدوده محله و یا خیابان خود، شهری دیگر و یا حتی کشوری دیگر برطرف کنند بدون آن که مسافتی را طی کرده باشند و هزینه اضافی را متقبل شده باشند و همه این ها به لطف طراحی سایت صورت می گیرد.

برای داشتن این باشگاه مشتریان از تمام نقاط دنیا کافی است با یک طراحی سایت ارزان شروع کنید. سایت خود را با هزینه ای مناسب به راه بیاندازید و با استفاده از برنامه ای مدون و کاربردی و همچنین با استفاده از اصول بازاریابی اینترنتی مشتریان خود را جذب کنید و محصولات و خدمات خود را بفروشید.

مزایای وب سایت در کسب و کار

همانطور که در گذشته برای آن که فروشی داشته باشیم باید فروشگاه یا مغازه ای را به راه می انداختیم، شرکتی را در دفتری را تاسیس می کردیم و به مکان فیزیکی برای حضور که به ساعات مشخصی هم محدود می شدند، احتیاج بود امروزه نیز به همان میزان و حتی بیشتر به طراحی سایت احتیاج است و چقدر خوب که از طراحی سایت ارزان استفاده کنید.

مدیریت کسب و کار ها به شیوه های سنتی دیگر پاسخ گوی نیاز انسان امروزی نیست و لزوم داشتن طراحی سایت ارزان، خوب و مناسب نیازی است که بیش از پیش احساس می شود. آمار ها نشان می دهد 60 درصد مشتریان انتظار داشتن سایت از صاحبین کسب و کار ها را دارند و عدم برآورده سازی این خواسته مشتریان موجب کاهش فروش شما و در نهایت ضربه ای مهلک به برند شما می شود.

چرا باید از طراحی سایت ارزان استفاده کنم؟

امروزه داشتن یک وب سایت با استاندارد های مطرح شده و همچنین استفاده از اصول و تکنیک های بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی های موتور جست و جو، راهکاری برای ورود به بازار گسترده فعالیت های حرفه ای در اینترنت است. مشتری شما در هر مکان و زمانی که اراده کند می تواند به محصولات شما دسترسی یافته و خرید کند. عدم استفاده از وب سایت می تواند این افراد را که می توانستند به مشتری دائمی شما تبدیل شوند را از شما بگیرد و این یعنی جمعیت کثیری از مشتریان خود را از دست می دهید.

حال آن که با صرف هزینه ای کم می توانید از طراحی سایت ارزان استفاده کنید و سیل مشتری های خود را داشته باشید.

حضور در بازار رقابت اینترنتی با طراحی سایت ارزان

رقبای شما در حوزه فعالیتتان هیچ گاه منتظر نمی مانند تا شما به آن ها برسید. در میدان رقابت اینترنتی باید از کوچکترین فعالیت ها نیز استفاده کنید تا خود را از دیگران جلو بیندازید. خوشبختانه اینترنت برای رقابت بستری یکسان را فراهم کرده است و این یعنی شما با استفاده از طراحی سایت ارزان می توانید به میدان رقابت پا بگذارید و از سایر رقبایتان عقب نمانید.

طراحی سایت ارزان موجب می شود سهم بیشتری از بازار رقابت را به خودتان اختصاص دهید حال آن که صرفه جویی هم کرده اید.

تبادل اطلاعات و اعتماد سازی با طراحی سایت ارزان

یکی از مهم ترین مزایایی که وب سایت برای شما دارد این است که مشتری می تواند برای برقراری ارتباط با شما در موتور جست و جوی گوگل سرچ کند و وب سایت شما را ببیند و در صورت نیاز بتواند با دسترسی به اطلاعاتی که از خود در سایتتان قرار داده اید با شما تماس برقرار کند و این یعنی شما برای مشتری در دسترس هستید.

این دسترس بودن برای مشتری به این معنی است که می تواند به شما اعتماد کند. قرار دادن مشخصات کامل آدرس و شماره تلفن در وب سایت می تواند اعتماد سازی را بین شما و مشتری هایتان افزایش دهد. مشتری که به شما اعتماد دارد و می داند شما پشتیبانی مناسبی از سایت و کسب و کار خود را دارید در صورت نیاز به خدمات و کالایی که در حوزه فعالیت شما است، خود را ملزم می داند ابتدا به سایت شما سر بزند.

استفاده از طراحی سایت ارزان می تواند بستری مناسب را برای این اعتماد سازی و جلب نظر کاربرانتان به وجود بیاورد. بدون استفاده از وب سایت دستیابی به این مشتریان و اعتماد سازی در آن ها غیر ممکن است.

صرفه جویی در زمان با طراحی سایت ارزان

یکی دیگر از مزیت های طراحی سایت ارزان صرفه جویی در زمان می باشد. در فروش به وسیله سایت دیگر لازم نیست برای تک تک مشتریان ویژگی های هر محصول را توضیح دهید. حال تصور کنید اگر هر مشتری توضیحات چندین محصول را از شما خواهد.

علاوه بر عامل فراموشی  که ممکن است به طور مثال مشتری مشخصات چهار محصول را بپرسد و در حین مقایسه چندین مشخصات را فراموش کند و شما باید مجددا توضیح دهید، مشتری های دیگری را نیز که در صف انتظار بودند را به علت معطلی از دست بدهید.

حال اگر با صرف هزینه ای اندک از طراحی سایت ارزان استفاده کرده بودید و وب سایت خود را راه انداخته بودید، می توانستید در این شرایط مشتری هایتان را به وب سایت خود هدایت کنید تا هم در این خرید و هم در خرید های بعدی بتوانید آن ها را به طور کامل راهنماای کنید بدون آن که نکته ای از قلم بیفتد و تجربه خرید لذت بخشی را برای آن ها به ارمغان بیاورید.

تبلیغات گسترده

امروزه دیگر کسی از تبلیغات فیزیکی استفاده نمی کند چرا که این روش منسوخ شده فقط می توانست در یک منطقه محدود شما را معرفی کند و اگر پخش کاغذ های تراکت را که هزینه های گزافی نیز به همراه داشت را متوقف می کردید احتمال آن که کسب و کارتان فراموش می شد نیز بالا بود.

حال آن که نمی توانستید حوزه خدماتتان را گسترش دهید و محصولاتتان را به هر نقطه ای از دنیا ارسال کنید. مشتری های زیادی را از دست می دادید فقط به این خاطر که نتوانستید به خوبی خدمات و محصولات جدیدتان را معرفی کنید.

استفاده از طراحی سایت ارزان می تواند همه این غیر ممکن ها را ممکن کند. شما می توانید در حوزه رقابتی به وسعت دنیا پا بگذارید و طعم شیرین موفقیت را بچشید. استفاده از شیوه های نوین تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ می تواند برند و محصولات شما را به دنیا معرفی کند و شما می توانید به وسیله وب سایت خود حتی وقتی خواب هستید نیز کسب در آمد کنید.

همه این عوامل سبب موفقیت شما و پیشی گرفتن از رقبایتان می شود. دنیای امروز دنیای فناوری و تکنولوژی است و موفقیت بدون استفاده از این تکنولوژی ها امری غیر ممکن است.

ویژگی های طراحی سایت ارزان

 • قیمت مقرون به صرفه

در ابتدا و هنگام شروع فعالیت های اینترنتی قبل از آن که شروع به در آمد زایی کنید بهتر است فعالیت خود را با سایتی شروع کنید که از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار باشد و در عین حال نیاز های شما را بر طرف کند. منظور از طراحی سایت ارزان سایتی است که از طراحی حرفه ای با گرافیک مناسب و زیبا استفاده کرده باشد.

 • سئو و بهینه سازی وب سایت

برای تمامی صاحبین مشاغل و کسب و کار ها بسیار مهم است که وب سایت آن ها در صفحه اول گوگل و در میان چند سایت اول باشد. برای دستیابی به همچین جایگاهی در گوگل باید اصول سئو و بهینه سازی سایت با دقت و همراه با برنامه ریزی مناسب و اصولی پیاده سازی شود. در طراحی سایت ارزان شما امکان فعال سازی امکانات  سئو سایت را دارید.

 • سرعت بالای وب سایت

یکی دیگر از عوامل مهمی که موجب می شود وب سایت شما به صفحه نخست موتور جست و جوی گوگل برود و در میان سایت های موفق قرار گیرد سرعت بالای لود شدن سایت شماست.

سرعت بالای وب سایت موجب می شود سایت شما نسبت به رقبایتان محبوب تر باشد و مخاطبان و مراجعه کنندگان در هنگام جست و جو بازدید از سایت شما را به دیگر وب سایت ها ترجیح دهند که این امر موجب بالا رفتن بازدید از وب سایت شما می شود و در نهایت سایت شما نسبت به رقبایتان در جایگاه بالاتری قرار می گیرد.

 • ویرایش قالب سایت

در طراحی سایت ارزان شما امکان ویرایش و ارتقاء سایت خود را دارید. افزودن لوگو خود به وب سایت و همچنین تغییر در ساختار ظاهری سایت از دیگر امکانات طراحی سایت ارزان است.

 • چند زبانه کردن سایت

در طراحی سایت ارزان شما می توانید در صورت نیاز زبان های دیگری را نیز به سایت خود اضافه کنید تا کاربرانی که فارسی زبان نیستند هم بتوانند از سایت شما استفاده کنند.

 • مدیریت آسان سایت

در طراحی سایت ارزان پنل مدیریت سایت به زبان فارسی است و همین مورد موجب می شود مدیریت سایت را به راحتی انجام دهید

امکانات در طراحی سایت ارزان

 • امکان مدیریت کاربران

امکان ایجاد حساب کاربری برای کاربران جدید، افزودن نام کاربری و رمز عبور و در صورت نیاز بازیابی رمز عبور همگی از امکانات مدیریتی کاربران در طراحی سایت ارزان می باشد. علاوه بر این موارد کاربر هنگام ورود به پنل کاربری خود می تواند نوع عضویت و نقشش در سایت را نیز انتخاب کند.

 • امکان ویرایش مشخصات سایت

افزودن و یا تغییر عنوان سایت، لوگو برند شما، شرح فعالیت های سایت نیز در طراحی سایت ارزان قابل اجرا می باشد.

 • امکان مدیریت صفحات وب سایت

امکان  اضافه، حذف و ویرایش صفحات وب سایت با توجه به نیاز شما در فعالیت هایتان قابل پیاده سازی می باشد.

 • امکان مدیریت منو سایت

امکان درج، حذف و ویرایش منو های سایت و همچنین افزودن لینک های چند لایه به سایت نیز در طراحی سایت ارزان قابل اجرا می باشد.

 • مدیریت نوشته ها در سایت

شما می توانید در طراحی سایت ارزان مقالات و اخبار مرتبط با حوزه فعالیتتان را قرار دهید. همچنین می توانید مقالات خود را حذف و یا بروز رسانی کنید.

 • امکان مدیریت تصاویر و مدیا در سایت

ایجاد گالری به شکل های مختلف نمایشی در وب سایت، بار گذاری تصاویر در سایت و در متن، بارگذاری فایل های ویدئویی و فایل هایی با فرمت پی دی اف در وب سایت از دیگر امکانات طراحی سایت ارزان می باشد.

 • امکان مدیریت لینک های دیگر صفحات مجازی شما

یکی از بهترین گزینه ها در طراحی سایت ارزان امکان مدیریت لینک های دیگر صفحات مجازی شما می باشد. با استفاده از این روش مخاطبان و کاربران شما می توانند به راحتی و با یک کلیک در سایت شما را در دیگر پلتفرم ها نظیر تلگرام، اینستاگرام، لینکداین، فیسبوک، توییتر، یوتیوب و … دنبال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  52  =  60