طراحی سایت

طراحی سایت خرید و فروش خودرو

اگر بخواهیم به کاربرد طراحی سایت خرید و فروش به صورت آنلاین اشاره کنیم باید بگوییم که خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین یکی از موضوعات بسیار تخصصی و جنجالی می باشد که امروزه در حوزه وب غوغا به پا کرده اند.

به طوری که مردم حتی اگر به صورت آنلاین خودرویی را خرید و فروش نکنند، دست کم برای مطلع شدن از قیمت و نوسانات بازار خودرو و گرفتن قیمت هم که شده یک سری به سایت های خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین خواهند زد.

از طرفی دیگر وجود سایت های نیازمندی مخصوصا در زمینه خرید و فروش خودرو، می تواند به داغ بودن چنین وب سایت هایی اشاره نماید.

بنابراین اگر شما دارای یک نمایشگاه خودرو هستید یا اینکه در زمینه خرید و فروش خودرو دستی بر آتش دارید  به شما توصیه می کنم که می توانید از همین الان اقدام به داشتن سایتی در زمینه خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین نمایید.

امکانات طراحی سایت خرید و فروش خودرو

 • پیاده سازی امکانات جذاب در طراحی سایت خرید و فروش خودرو

قطعا موفقيت در سایت خرید و فروش خودرو مستلزم داشتن یک تیم حرفه ای در زمینه های طراحی و پیاده سازی و توسعه آن و همچنین در زمینه وارد نمودن اطلاعات در این سایت می باشد.

برای موفقیت در زمینه خرید و فروش خودرو آن هم به صورت آنلاین، باید برای طراحی این سایت نقشه و پلانی داشت تا در نهایت نظر کاربران به سایت شما جلب شده و سبب اعتماد آن ها شود و همین اعتماد سبب خواهد شد که آن ها اقدام به خرید خودرو از سایت شما نمایند.

 • نمایش 3 بعدی خودرو با استفاده از طراحی سایت خرید و فروش خودرو

یکی از جذاب ترین و مهم ترین مواردی که در طراحی اين سايت به صورت آنلاین می توان پیاده سازی نمود، نمایش 3 بعدی خودرو از تمامی زوایا می باشد.

این موضوع می تواند در جهت جلب نظر بازدید کنندگان در سایت شما که می تواند در نهایت منجر به خرید شود، نقش بسیار خوب و پر رنگی را داشته باشد.

 • کنترل پنل حرفه ای جهت نمایش ریز جزئیات اطلاعات مربوط به هر خودرو

یکی دیگر از مهم ترین مواردی که می تواند در جلب اعتماد بازدید کنندگان شما نقش بسزایی داشته باشد این است که باید در راستای دادن اطلاعات درست و صحیح به بازدید کنندگان سایت، باید تمامی جزئیات فنی که مشتری و بازدید کننده لازم است آن را بداند را بیاورید.

به همین منظور برای انجام آن لازم است تیم بسیار حرفه ای از تولید محتوا تا تایپیست و افرادی که آن اطلاعات را وارد سایت می نمایند نیز با شما همکاری خوبی را داشته باشند.

برای سهولت انجام این کار ها، کنترل پنل بسیار بزرگ و بی نظیری را برای شما طراحی و پیاده سازی می نماییم تا تجربه خوبی از ورود اطلاعات به وب سایت را داشته باشید.

 • امکان مقایسه خودرو ها برای مشتریان

یکی دیگر از مواردی که ما در سایت خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین پیاده سازی می نماییم، امکان مقایسه خودرو ها با یکدیگر می باشد که این امر می تواند فرایند خرید خودرو را برای مشتریان شما با سهولت بسیار همراه نماید زیرا آن ها با مقایسه خودرو ها و با توجه به بودجه خود می توانند بهترین خودرو را انتخاب نمایند.

شما با داشتن همچین امکانی در سایت می توانید درصد بالایی از بازدید کننده را به مشتری تبدیل کنید و از سود بالا برخوردار شوید و در فروش از رقبا خود به راحتی پیشی بگیرید.

آیتم هایی که در طراحی سایت خرید و فروش ماشين به صورت آنلاین می تواند تاثیر گذار باشند عبارتند از:

 • طراحی سایت خرید خودرو
 • طراحی سایت معاوضه خودرو
 • طراحی سایت نمایشگاه خودرو
 • طراحی سایت فروش خودرو
 • طراحی سایت ثبت نمایشگاه
 • طراحی سایت ثبت مراکز خدمات
 • طراحی سایت اطلاعات فنی
 • طراحی سایت قیمت خودرو صفر

مزایای طراحی سایت خرید و فروش خودرو

 • کسب سود کلان با استفاده از طراحی سایت خرید و فروش خودرو

بدون شک با استفاده از بهینه سازی سایت های خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین شما می توانید از به صرفه ترین و ماندگار ترین تبلیغات موجود در جهان بهره برده و همچنین در موتور جستجوی گوگل بازدید کنندگان بسیار زیادی پیدا خواهید نمود.

 و این موضوع سبب خواهد شد که طبیعتا بسیاری از شرکت ها خصوصی و دولتی در صدد این باشند تا در سایت شما تبلیغات گسترده ای را انجام دهند و این مورد به تنهایی می تواند سود سرشاری را نصیب شما گرداند.

 • کم بودن رقبا در اين زمینه و فرصت براي کسب سود بيشتر

امروزه در ایران سایت های خرید و فروش خودرو اینترنتی کمی وجود دارد که به صورت حرفه ای فعالیت نمایند و دلیل آن هم این است که بسیاری از آن ها یا طراحی چشمگیر و کاربر پسندی ندارند و یا اینکه اطلاعاتی از قبیل قیمت آن ها دائما بروز رسانی نمی شوند و مشتریان آنها هم این موارد را به خوبی احساس می نماید و سبب خواهد شد که دیگر از آن سایت ها استفاده نکنند و این فرصت بسیار خوبی می باشد که شما از این فرصت طلایی بهره برده و بتوانید سود خوبی را به جیب بزنید.

نمایش جزییات بیشتر از ماشین

 1. طراحی نمایش جزئیات یک خودرو که باعث جلب نظر مشتریان می شود.
 2. طراحی نمودن گالری تصویر برای خودرو که مشتری آنلاین سایت بتوانند از تمامی زوایا خودرو مورد نظر خود را رویت نمایند.
 3. ارسال پیک به درب منزل افراد برای گرفتن تصویر و قرار دادن آن بر روی وب سایت؛ بسیاری از سایت ها از خود فروشنده خودرو تقاضا می کنند که از خودرو عکس بگیرد و آن را برای فروش در سایت قرار دهد در صورتی که در این گونه از سایت ها، کیفیت تصاویری که در سایت قرار می گیرد بسیار مهم است، برای همین باید تصویر توسط عکسان حرفه ای انداخته شود.
 4. گرفتن آبونماه از افراد برای اینکه بتوانند به اخبار و محصولات جدید سایت دسترسی داشته باشند.
 5. طراحی و پیاده سازی سیستم ارسال پیامک هم برای آگهی دهندگان و هم برای اعضای سایت جهت آگاهی از مطالب و اخبار جدیدی که در اختیار آن ها قرار می گیرد.

اگر شما جز آن دسته از افرادی می باشید که امروز تصمیم گرفته اید که با استفاده ازطراحی سایت خرید و فروش خودرو به صورت آنلاین، یه کسب درآمد بپردازید، به شما توصیه می کنم که کار خود را به ما بسپارید. شرکت استادان سیستم با داشتن کادری مجرب و حرفه ای به شما کمک خواهد کرد که با کمترین هزینه ممکن کسب و کار اینترنتی خوبی را به راه بیاندازید. از همین رو ما از ابتدا تا انتها با شما همراه خواهیم بود تا شاهد رونق کسب و کار اینترنتی شما باشیم و شما می توانید به ما به چشم یک شریک نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  +  41  =  50