طراحی سایت

طراحی سایت دکوراسیون منزل

هدف از طراحی سایت دکوراسیون منزل کاملا واضح است، همان طور که خودتان اطلاع داريد تغییر دکوراسیون منازل و ایجاد تغییر و تنوع در محیط های منازل جز علاقه مندی هایی می باشد که تنها محدود به نزدیک شدن به سال نو نمی باشد، بلکه افرادی در جامعه هستند که ماهیانه اقدام به تعویض دکوراسیون بخشی از منزل خود می نمایند و این تغییر دکوراسیون سبب بهتر شدن اتمسفر محیط می شود و دسترسی به آن با طراحی سایت دکوراسیون منزل میسر خواهد شد.

 

تغییر دکوراسیون بدون مراجعه حضوری با استفاده از سایت دکوراسیون منزل

این دسته از افراد غالبا به دلیل نداشتن وقت کافی و زیاد، علاقه ای به دیدن مغازه و خرید از آنها را ندارند و نمایشگاه و فروشگاه های آنلاین در زمینه دکوراسیون منزل را بر آن ها ترجیح می دهند و نیاز خود را بدین شکل رفع می نمایند.

 

کمبود تعداد سایت‌های ارائه دهنده خدمات دکوراسیون منزل

متاسفانه تجربه چندین ساله شرکت استادان سیستم در زمینه طراحی سایت بازگو این مسئله است که در کشور ایران تعداد سایت هایی که خدمات دکوراسیون منزل را به صورت آنلاین ارائه می نمایند، معدود هستند و یا اینکه هر روز بروزرسانی نمی شوند در صورتی که حوزه دکوراسیون منزل یک سایت پویا را مي طلبد که باید متناسب با محیط و زمان تغییر کنند.

جذب مخاطبان بسیار بالا با داشتن سایت دکوراسیون منزل

همیشه این موضوع را به یاد داشته باشید که تنها داشتن یک سایت خوب و ایده آل کافی نمی باشد بلکه زنده نگه داشتن سایت و پویای آن که شامل کار هایی همچون ایجاد مطالب جدید و تصاویر جدید است که می تواند مخاطبان زیادی را جذب سایت دکوراسیون منزل شما نماید.

بنابراین ما در شرکت استادان سیستم این اطمینان را به شما می دهیم که امکاناتی را در سایت دکوراسیون منزل شما فراهم نماییم که بروز رسانی آن به نیرو زیادی نیاز نداشته باشد.

امکانات طراحی سایت دکوراسیون منزل:

 • ایجاد گالری تصاویر در طراحی سایت دکوراسیون منزل

در طراحی سایت دکوراسیون منزل، وجود گالری تصاویر که شامل نمونه دکوراسیون های چیده شده توسط شما می باشد از مهم ترین قسمت ها و به نوعی ویترین مطلق شما محسوب می گردد، به جرئت می توان گفت آنقدری که تصاویر در جذب مشتری برای شما تاثیر دارد محتوا متنی این تاثیر را دارا نمی باشند.

از همین رو داشتن افکت های حرکتی زیبا، جذاب و مهم تر از همه منحصر به فرد همراه با ساده بودن می تواند نمای بسیار زیبایی را به سایت دکوراسیون منزل شما ببخشد.

 • نمایش رویدادها و اخبار و مقالات در طراحی سایت دکوراسیون منزل

ناگفته نماند که نمایش رویدادها و اخبار و مقالات در زمینه دکوراسیون منزل می تواند سایت شما را به تخصصی ترین قطب و مرجع در زمینه دکوراسیون منزل در ایران تبدیل نماید زیرا همان طور که در ابتدا هم گفته شد تعداد سایت هایی که در این زمینه به صورت حرفه ای و تخصصی فعالیت می نمایند بسیار معدود می باشند.

 • طراحی سه بعدی دکوراسیون در طراحی سایت دکوراسیون منزل

ما در شرکت استادان سیستم با بهره گیری از تیم تخصصی گرافیست و انیمیشن ساز، آمادگی خود را برای طراحی سه بعدی دکوراسیون اعلام می نماییم. که این امکان میتوانید کسب و کار شما را به کل زیر و رو کند به قدری که وقت سر خاراندن هم نداشته باشید زیرا با ارائه چنین سرویسی می توانید کاربران بسیار زیادی را از سراسر کشور را مجذوب سایت دکوراسیون منزل خود نمایید.

 • تداعی کردن محیط واقعی برای مشتریان در طراحی سایت دکوراسیون منزل

استفاده از نرم افزار هایی مانند اتودسک تری‌دی‌اس مکس و سالیدورک میتواند مفهوم واقعی دکوراسیون را به کاربران آنلاین وب سایتتان انتقال بدهد. ما با استفاده از تیم تخصصی خود در این زمینه تمامی سعی خود را می کنیم که محیط را آنقدر واقعی برای کاربران شما طراحی نماییم که گویی کاربر آنلاین سایت شما در داخل فضای مورد نظر قرار گرفته است.

 • ایجاد امکان طراحی دکوراسیون توسط خود مشتری به صورت

از دیگر تجربیاتی که ما در شرکت استادان سیستم در حوزه دکوراسیون منزل کسب کردیم بیان کننده این موضوع است که اگر شما بتوانید کاری کنید که کاربران شما خودشان بتوانند دکوراسیون منزل خودشان را به صورت آنلاین طراحی کنند می تواند اولا سبب تبدیل شدن آن کاربر به مشتری شما شود و دوم این که سبب خواهد شد کاربران مدت زمان زیای را در سایت شما صرف این کار نمایند و همین امر سبب خواهد شد که سئو سایت شما بهبود یابد و شما بتوانید به راحتی در کلمات کلیدی حوزه دکوراسیون منزل در صدر تمامی نتایج موتور جستجوی گوگل قرار بگیرید.

 • ایجاد امکان چیدمان مبلمان توسط کاربران به صورت آنلاین

به طور مثال یکی از نمونه صفحات بسیار مهمی که در سایت دکوراسیون منزل میتواند طراحی و پیاده سازی گردد، صفحه ای است که کاربران شما خودشان بتوانند مبلمان خود را به سلیقه خودشان طراحی و انتخاب نمایند و این کار سبب ایجاد حس خوشایند در کاربران شما می شود و آن ها را به مشتریان شما تبدیل می کند.

 • نمایش پروژه های اخیر ارائه شده در طراحی سایت دکوراسیون منزل

شما همچنین در سایت دکوراسیون منزل خود می توانید پروژه هایی را که اخیرا در حال انجام آن هستید را هم قرار دهید تا سبب آشنایی بیشتر کاربران با حوزه فعالیت و وسعت کاری شما شود، همچنین این امر سبب خواهد شد که آن ها به شما اعتماد بیشتری کنند.

 • قرار دادن فرم‌هایی جهت تبادل با کاربران و تبدیل آن‌ها به مشتری

هر چقدر که شما بتوانید کاربران سایتتان را درگیر سایت خود کنید بهترمی توانید آن ها را می توانید به مشتریان خود تبدیل نمایید به همین منظور توصیه می شود فرم هایی را در نظر بگیرید تا کاربران بهتر بتوانند با سایت شما ارتباط برقرار نمایند و با آن ها تبادل بیشتری داشته باشید.

 • ایجاد کنترل پنل حرفه ای برای مدیریت سایت در طراحی سایت دکوراسیون منزل

از دیگر امکانات بسیار مهم در سایت دکوراسیون منزل، مدیریت و دسترسی کامل و احاطه بسیار بالا بر روی تمامی بخش های سایت می باشد به نحوی که از قسمت مدیریت اعضا و مشتریان جدید گرفته تا گالری تصاویر را خودتان می توانید به عهده بگیرید.

 

 • آموزش کار کردن با کنترل پنل سایت در طراحی سایت دکوراسیون منزل

البته ناگفته نماند که بعد از اتمام طراحی سایت دکوراسیون منزل شما، تیم پرزنت پروژه ما در شرکت استادان سیستم حتما آموزش کار کردن با تمامی بخش های سایت را به صورت رایگان به شما ارائه خواهند داد.

 

طراحی وب سایت دکوراسیون منزل-استادان سیستم

طراحی وب سایت دکوراسیون منزل توسط استادان سیستم

 

مزاياي طراحی سایت دکوراسیون منزل:

 • کاهش هزینه ها

شما با داشتن يک سایت دکوراسیون منزل مي توانيد هزینه های زیاد و اضافی را که تا پیش از این برای تبلیغات چاپی و چاپ بروشور و کاتالوگ صرف می کردید را به کل از بین ببريد.

 • دسترسی سریع مشتریان

چرا که کاربران به راحتی می توانند با یک سرچ ساده به سایت شما دسترسی داشته باشند و اقدام به دانلود بروشور و کاتالوگ محصولات و خدمات شما نمایند.

 • جلوگیری از هزینه های مازاد

و همچنین نگهداری آنها به صورت دیجیتال برای مشتریانتان راحت تر خواهد بود زیرا در صورت ارائه فیزیکی آن ها بهمشتریان ، سبب خواهد شد بسیاری از آن ها از بین برود و همانند این است که پول خود را در جوب ریخته اید.

 • جذب مشتریان بیشتر

مطمئن باشید اگر که خدمات و محصولات شما برای آن ها جذاب باشد، آنها برای معرفی شما به دیگران بروشور و کاتالوگی را که از سایت شما دانلود نموده اند را برای اطرافیانشان ارسال خواهند نمود و این امر می تواند باعث افزایش بازدید کنندگان سایت شما و بالا رفتن رتبه سایت شما در موتور جستجوی گوگل گردد.

سرویس ها و خدماتی را که در طراحی سایت دکوراسیون منزل می توان ارائه نمود عبارتند از:

 • طراحی صفحه وب  کاتالوگ محصولات و نمونه کارها
 • طراحی صفحه وب  معرفی محصولات
 • طراحی صفحه وب  فرم سفارش به صورت آنلاین و پرداخت بانکی
 • طراحی صفحه وب  آخرین اخبار و مقالات در رابطه با وب سایت دکوراسیون منزل
 • طراحی صفحه وب  فرم نمایندگیهای فروش

 

کلام آخر …

بار دیگر با افتخار می توانیم اعلام نماییم که شرکت استادان سیستم هم در این حوزه توانسته است پروژه های طراحی سایت بسیار زیبا، متنوع، کاربردی و از همه مهمتر کاربر پسند را طراحی، پیاده سازی و توسعه دهد. 

در تمامی انواع طراحی ها ملاک تیم طراحی سایت، برنامه نویسی و توسعه شرکت استادان سیستم بر این بوده است تا سایتی طراحی و پیاده سازی گردد که هم برای خود صاحب سایت و هم برای خود مشتری که قرار است از سرویس های وب سایت استفاده نماید، نهایت کاربردی بودن را در نظر بگیریم.

بنابراین توصیه شرکت استادان سیستم به شما این است که چنانچه در زمینه کسب و کار مربوط به دکوراسیون منزل فعالیت دارید و هنوز که هنوز برای آن سایتی را در نظر نگرفته اید، دست بجنبانید.

زیرا شما با داشتن سایت دکوراسیون منزل می توانید تجربه آنلاین بسیار خوبی را برای سفارش خدمات و محصولات از سایت خود داشته باشید.

گفتن این جمله خالی از لطف نیست که ما از ابتدا تا انتها درکنار شما هستیم تا سبب شویم کسب و کار شما متحول گردد و شما به ما با چشم یک شریک تجاری می توانید نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6  +    =  14