طراحی سایت

طراحی سایت وکلا

در پاسخ به این سوال که چرا مردم به طراحی سایت وکلا نیازمند هستند باید بگوییم که داشتن سوالات مربوط به دادگاه، وکالت و کلا کارهای دادگاهی همیشه ذهن بسیاری از مردم درگیر این کار ها را به خود مشغول نموده است.

این دسته از مردم که به هر نحوی دچار مشکل یا ضایعه ای شده اند با گشت و گذار در اینترنت و سپری کردن مدت زمان بسیار زیادی در اینترنت و انجام جستجو های بسیار زیاد در نهایت خسته شده و احتمال دارد از انجام کاری که در انجام آن مصمم بوده اند صرفه نظر نمایند.

مزایای طراحی سایت وکلا

متاسفانه بسیاری از حقوقدان ها و وکلا اطلاعی از این موضوع ندارند که داشتن یک سایت می تواند برای آن ها مزایای بسیار زیادی داشته باشد که در ادامه مقاله به مهم ترین آن ها خواهیم پرداخت.

 • معرفی و ارائه رزومه کاری با استفاده از طراحی سایت وکلا

اولین مزیتی که طراحی سایت وکلا می تواند برای وکلا داشته باشد این است که وکلا می توانند با استفاده از یک سایت عالی با طراحی ساده و حرفه ای و کاملا رسمی، به معروفی خود و رزومه کاری خود پرداخته تا افراد آنلاین که در اینترنت به دنبال وکلای خبره و مجرب هستند آن ها را بهتر شناسایی و پیدا نمایند.

 • جذب مشتری از سراسر کشور با استفاده از طراحی سایت وکلا

قطعا کاربرانی که شما را از طریق سایتتان پیدا نموده اند با خواندن دقیق رزومه کاری شما می توانند بهتر تصمیم بگیرند و پرونده های حقوقی خود را برای رفع مشکل به شما بسپارند زیرا آن ها خود شما را پیدا کرده و از این بابت بسیار خوشحالند و همچنین با دسترس قرار دادن رزومه کاری شما در سایت و مطالعه آن توسط مشتریان، آن ها اعتماد بیشتری به شما پیدا خواهند کرد.

 • تسهیل روند حضور مشتریان با استفاده از طراحی سایت وکلا

شما می توانید با ایجاد صفحه تماس با ما در سایتتان، نشانی دقیق محل دفتر خود به همراه نشانی کامل پستی و تلفن های موجود خود را در آن صفحه قرار دهید تا روند حضور مراجعه کنندگان خود را تسهیل نمایید.

 • برقراری جلسات به صورت آنلاین با استفاده از طراحی سایت وکلا

از کارهای بسیار جذابی که با استفاده از طراحی سایت وکلا امکان پذیر شده است، ارتباط آنلاین می باشد یعنی بدون آن که مشتریان به صورت حضوری به دفتر شما مراجعه کنند بتوانند با شما در ارتباط باشند.

این کار سبب خواهد شد شما بتوانید از سراسر کشور برای خود مشتری جذب کنید و مشتری جذب کردن از سراسر کشور معادل است با جمع آوری درآمد بیشتر؛ مطمئن باشید شما با این کار دیگر وقت سر خاراندن هم نخواهید داشت.

طراحی و پیاده سازی یک فرم تماس با ما هم در این صفحه می تواند به کاربران شما کمک کند تا بتوانند به صورت مجازی با شما در تماس باشند تا از مشاوره های شما در این زمینه برخوردار گردند.

 • پاسخ به پرسش های متداول با استفاده از طراحی سایت وکلا

بدون شک می توان گفت زمانی می شود اعتماد مراجعه کنندگان را جذب کرد که با آن ها در تعامل بود و در ابتدا خدمتی رایگان را به آن ها ارائه داد به همین منظور طراحی صفحه ای در سایتتان به نام پرسش و پاسخ های متداول در نهایت باعث خشنودی و افزایش اعتماد مراجعه کنندگان شما خواهد شد.

زیرا آن ها به صورت آنلاین و بدون برقراری هیچ گونه تماسی با شما می توانند پاسخ تک تک سوالات خود را یافته و آن ها را بخوانند؛ و در صورت نبود پاسخ سوال مورد نظرشان آن ها می توانند سوال خود را در همان صفحه مطرح کرده تا شما زمانی که وقت داشتید به آن پاسخ دهید.

ما می توانیم به صورت کامل تمامی سوالاتی را که برای مراجعه کنندگان شما پیش می آید را در این صفحه قرار دهیم. تعداد سوال و پاسخ هایی که در این صفحه قرار داده می شود هیچ گونه محدودیتی ندارد اما یک مشکل وجود دارد و آن هم این است که مراجعه کنندگان به دلیل وجود انبوهی از سوالات و پاسخ آن ها نتوانند پاسخ سوال خود را پیدا کنند.

به همین منظور ما با طراحی حرفه ای و چیدن اصولی سوالات و پاسخ آن ها در دسته های مربوطه سعی می نماییم تا کاربران آنلاین سایت شما در کوتاه ترین زمان ممکن به جواب سوالات خود دست یابند.

 • ایجاد پنل کاربری با استفاده از طراحی سایت وکلا

از کار های بسیار حرفه ای که در طراحی سایت وکلا می توان پیاده سازی کرد، گرفتن عضو در سایت می باشد. چرا که با طراحی یک صفحه شخصی برای هر مراجعه کننده می توانیم آنها را بیشتر درگیر سایت نماییم و همین کار سبب خواهد شد که آمار بازدید کنندگان افزایش یابد.

مزایای ایجاد پنل کاربری در طراحی سایت وکلا

 • دسترسی به پرونده الکترونیکی

از طرفی دیگر مشتریان شما می توانند پرونده حقوقی خود را در هر کجا و در هر زمانی به صورت آنلاین مشاهده نموده و امکان دسترسی به آن را داشته باشند.

 • تعیین وقت ملاقات و پیگیری روند پرونده

البته در همین بخش پنل کاربری کاربران، می توانیم امکاناتی نظیر تعیین وقت ملاقات و یا پیگیری روند پرونده را پیاده سازی کنیم تا باعث شود شما بیش از پیش حرفه ای به نظر برسید.

 • فرستادن مدارک بدون مراجعه حضوری

همچنین با استفاده از پنل کاربری اگر چنانچه مشتریان شما بخواهند برای شما مدارکی را ارسال نمایند می توانند با ورود به پنل کاربری خود که با وارد کردن نام کاربری و کلمه عبور امکان پذیر است، وارد حساب کاربری خود شده و از همان جا اقدام به آپلود مدارک مربوطه نمایند.

 • پرداخت حق الزحمه به صورت آنلاین

قطعا برقراری جلسات به صورت آنلاین باید درگاه هایی را برای امکان پرداخت آنلاین وجوه و روشهای دیگر را در طراحی سایت وکلا دارا باشد تا مشتریان با آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند.

یکی از مزیت هایی که پرداخت به صورت آنلاین می تواند برای وکلا داشته باشد این است که آن ها می توانند سوابق پرداختی خود را در سایت داشته باشند و در هر زمانی که بخواهند بتوانند آن ها را چاپ و حتی ایمیل نمایند.

 • ارائه آخرین اخبار و مقالات مربوطه

از دیگر بخش های جذاب در طراحی سایت وکلا، صفحه اخبار و مقالات می باشد زیرا شما با وجود اخبار و مقاله های زیاد و در کل متن های زیاد می توانید رتبه بهتری را در نتایج موتور های جستجو علی الخصوص گوگل پیدا نمایید و همین امر سبب خواهد شد تعداد بازدید کنندگان خود را در سایت افزایش دهید.

هر چقدر که اخبار و مقالات در سایت شما زیاد باشد درصد دیده شدن سایت شما در نتیجه جستجو نیز بیشتر خواهد بود زیرا موتورهای جستجو به این مورد توجه بسیار زیادی دارند و از علائق آن ها محسوب می شود.

 • ارائه آموزش رایگان به علاقه مندان و جذب کارآموز

یکی دیگر از بخش های بسیار جذاب در طراحی سایت وکلا که می تواند سبب وفاداری کاربران به شما شود این است که در بخش آموزشی سایت خود، کتاب های مربوط به قوانین مختلف را قرار دهید و یا مطالبی را که برای علاقه مندان به حقوق بسیار مفید است که آن ها تا کنون نمی دانستند را قرار دهید و اسم آن زیر بخش را دانستی ها بگذارید و مطمئن باشید که آن ها با این کار به شما وفادار خواهند بود و تمایل دارند دوره کارآموزی خود را در دفتر شما بگذرانند زیرا نکات آموزشی شما را تا کنون از هیچ جا نشنیده اند و این نشان از تجربه بالا و خبره بودن شماست.

سرویس ها و امکانات

سرویس ها و امکاناتی که در طراحی سایت وکلا می توان به کاربران و مخاطبان ارائه نمود عبارتند از :

 • طراحی صفحه وب بانک مقالات حقوقی
 • طراحی صفحه وب نمایش برنامه هفتگی
 • طراحی صفحه وب قرار دادن بخش آموزش های حقوقی
 • طراحی صفحه وب درج اخبار و تازه های حقوقی
 • طراحی صفحه وب دریافت هزینه به صورت آنلاین
 • طراحی صفحه وب ارسال مطلب به صورت روزانه برای کاربران سایت

همچنین سرویس های دیگری را می توان در طراحی سایت وکلا پیاده سازی نمود اما در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره شده است که در صورت درخواست شما می توانیم آن ها را در سایتتان پیاده سازی نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10  +    =  19