طراحی سایت

طراحی سایت پزشکی

دلیل نیاز ما به طراحی سایت پزشکی بدین خاطر است که همان طور که خودتان مطلع هستید علم پزشکی همانند سایر علوم با گذر زمان در حال پیشرفت چشمگیر و تکامل می باشد و کمبود اطلاعات تخصصی و معتبر و همچنین دسترسی کم به اطلاعات درست در این زمینه کاری می تواند خیلی از افراد را با مشکل روبرو گرداند.

امروزه میلیون ها نفر در موتور های جستجو علی الخصوص موتور جستجو گوگل به دنبال اطلاعاتی برای رفع بیماری ناگهانی خود یا اطرافیانشان می گردند.

و پس از رسیدن به سایت پزشکی مورد نظر از اطلاعات داخل آن استفاده می نمایند و در صورت موجود بودن اطلاعات معتبر در سایت پزشکی مورد نظر از آن لذت برده و هر روز به آن سر می زند و حتی سبب خواهد شد که سایت پزشکی مورد نظر را به دیگران معرفی نماید.

به طور حتم طراحی سایت پزشکی سبب می شود که دست یابی به بهترین پزشک در کمترین زمان ممکن صورت پذیرد، همچنین باعث می شود پزشکان علاوه بر ارائه رزومه و معرفی خود به ارائه و تبادل مقالات علمی و اکتشافات جدید طبی بپردازند و با قرار دادن سرویس های متفاوت در طراحی سایت پزشکی از مزایای بیشماری هم برای خود و هم برای بیماران بهره ببرند.

 

انتخاب استادان سیستم برای انجام پروژه های طراحی سایت

با اطمینان خاطر به شما می گوییم، شرکت طراحی سایت استادان سیستم با سال ها پژوهش در زمینه وضعیت موجود حضور پزشکان در اینترنت، نیاز سنجی طراحی سایت پزشکی و وب سایت ویژه یک پزشک و رفتار شناسی کاربران، اقدام به ارائه پکیج های ویژه طراحی و پیاده سازی وب سایت ویژه پزشکان و طراحی سایت پزشکی، دندانپزشکان و طراحی سایت پزشکان و مراکز درمانی نموده است.

 

چرا طراحی سایت پزشکی ملزومه کار پزشکان می باشد؟

براي پزشكانی كه مي خواهند به معرفی خود بپردازند و تخصص، مهارت و سوابق كاری خود را اطلاع رسانی نمايند داشتن يك سايت ضروری است. پزشكان با طراحی سايت پزشکی و طراحی سایت پزشکان مي توانند سوابق معالجات خود را به صورت گرافیکی و با استفاده از تصاوير واقعی به بيماران نشان دهند و از اين طريق اطمينان بيمار را نسبت به كار خود جلب نمايند. علاوه براين، هدف از طراحی سايت پزشکی را می توان پاسخگویی به يك سری از سوالات اوليه ی بيماران دانست و با در اختيار قرار دادن آخرين دستاوردهای پزشکی، افراد را در جريان قرار داد.

امروزه بخش بزرگی از جامعه برای حل بزرگترین و کوچکترین مسائل و مشکلاتشان، ابتدا به جستجوی آنلاین اینترنتی می پردازند. جامعه ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات بهتر، نیازمند طراحی وب سایت مراکز خدمات درمانی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان میتوانند با طراحی سایت مختص مراکز خدمات درمانی از آن بهره مند گردند.

علاوه بر موارد ذکر شده، طراحی سایت کلینیک پزشکی، طراحی سایت درمانگاه ها و طراحی سایت بیمارستان ها با داشتن امکاناتی همچون تور مجازی، رزرو و تعیین وقت آنلاین، نمایش خدمات پزشکی خود و معرفی پزشکان خود، می توانند یک سایت پزشکی کامل را داشته باشند.

 

طراحی سایت برای کسب درآمد بیشتر پزشکان

طراحی وبسایت برای پزشکان، باید در مسائل گرافیکی و سئو (بهینه سازی برای گوگل) قوی طراحی شده باشند. کاربران با ورود به وبسایت پزشکان باید با خدمات آن پزشک و یا کلینیک و یا بیمارستان و درمانگاه رو به رو شوند. طراحی وبسایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما و اسلاید تصاویر جهت جذاب شدن سایت، به درستی در کنار هم قرار بگیرند.

امکان ثبت ژورنال های پزشکی در سایت، مقالات و اخبار روز دنیای پزشکی با قابلیت دسته بندی موضوعی پزشکی نیز میتواند در بهتر شدن سایت کمک نماید.

پایه ی طراحی سایت پزشکان و طراحی وب سایت پزشکی باید بر اساس موتور های جستجوگر گوگل باشد تا کاربران در موضوعات مختلف بتوانند سایت را پیدا نمایند. از جمله کارهایی که شرکت طراحی سایت استادان سیستم در این زمینه انجام داده است، یک بودن رتبه های نمونه کارهای آن در کلماتی مانند کلینیک روانپزشکی، کلینیک دندانپزشکی و … می باشد.

 

دلایل استفاده افراد از سایت های پزشکی

همان طور که خودتان هم می دانید در دنیای الکترونیک امروز به دلیل دستیابی راحت برای فراگیری علوم مختلف افراد سعی دارند تا بیشتر نقاط مبهم موجود در ذهنشان را از طریق اینترنت به به جواب برسانند. در کنار این موضوع افراد سعی دارند تا کارهای روزمره خود را نیز به راحتی به انجام برسانند.

شما در مقام یک پزشک به طراحی سایت پزشکی برای خدمت رسانی بهتر به بیماران خود نیاز دارید. شما با داشتن وب سایت پزشکی، توانایی این را پیدا می کنید تا رزومه کاری خود را در اختیار بیمارانتان قرار دهید و این امر موجب ایجاد حس اعتماد بین شما و مخاطبتان می گردد.

در طراحی سایت پزشکی امکان رزرو وقت به صورت آنلاین وجود دارد که ارتباط بیماران با شما را بسیار راحت تر و سریع تر می کند و این نکته دارای اهمیت بسیار زیادی برای بیماران است که می توانند بدون حضور فیزیکی نوبت خود را دریافت کنند.

پزشکان همچنین می توانند با قراردادن مقالات و تجربیات خود و در میان گذاشتن آنها با دیگر همکارانشان و یا پزشکانی که به تازگی کار خود را آغاز نموده اند تعداد بازدید سایت خود را به صورت رایگان بالا برده و به صدر جستجو ها بیایند.

مطمئن باشید اگر فردی با جستجو در اینترنت در رابطه با بیماری خود مطلب جالبی در سایت شما پیدا کند، سایت شما را به دوستان خود نیز معرفی خواهد کرد و اینگونه بازدید کنندگان سایت شما به مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند شد.

به طور حتم می دانید که با طراحی سایت پزشکی شما ارتباط مستقیمی با مراجعان خود داشته و می توانید به صورت اینترنتی از وضعیت بیماران خود مطلع شده و مشاوره لازم را ارائه دهید.

 

طراحی وب سایت پزشکی-استادان سیستم

طراحی وب سایت پزشکی توسط استادان سیستم

کاربرد های طراحی سایت پزشکی:

 • معرفی تخصص و ارائه رزومه پزشک در طراحی سایت پزشکی

امروزه با افزایش نفوذ اینترنت در بین تمامی اقشار تعدادی از پزشکان هستند که دارای سایت پزشکی شخصی می باشند تا به معرفی مهارت ها و رشته پزشکی خود در آن بپردازند و این کار سبب خواهد شد تا بازدید کنندگان با مطالعه آن ها از وی اطلاعات دقیق داشته باشند.

با توجه به این موضوع امروزه پزشکانی نسبت به سایرین موفقتر هستند که از این فرصت طلایی بهره برده و آن را به یک گام پرش تبدیل کنند.

 

 • رزرو و تعیین وقت قبلی بدون مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی در طراحی سایت پزشکی

پزشکان می توانند با استفاده از طراحی سایت پزشکی وقت های ویزیت خود را به صورت  اینترنتی و با دردسر کم به بیماران خود ارائه بدهند.

مزیت طراحی سایت پزشکی فقط مختصر پزشکان نمی باشد بلکه شامل بیماران نیز می باشد بدین صورت که مریضان از منزل یا حتی محل کار خود می توانند به راحتی ساعت های خالی پزشک مورد نظر را که مشاهده آن در طراحی سایت پزشکی امکان پذیر است را ملاحظه نموده و همچنین آن ها می توانند با استفاده از طراحی سایت پزشکی جهت گرفتن وقت ویزیت بدون مراجعه حضوری اقدام نمایند.

 

 • ارائه مشاوره رایگان به صورت اینترنتی در طراحی سایت پزشکی

امکان ارائه مشاوره رایگان در قالب پرسش و پاسخ متداول می تواند یکی از بخش های بسیار جذاب دیگر در طراحی سایت پزشکی باشد.

بسیاری از مراجعه کنندگان غالبا یک فرمت سوال مشخص دارند که شما از طریق این بخش که در طراحی سایت پزشکی قرار داده شده است می توانید قبل از اینکه آن ها به مطب شما مراجعه نمایند، پاسخ سوال آن ها را بدهید.

 

 • بهترین راهکار بازاریابی در طراحی سایت پزشکی

شاید در وهله اول تصور کنید که با این کار دیگر شما مراجعه کننده ای نخواهید داشت و سود خود را از دست خواهید داد اما اشتباه نکنید این بخش که در طراحی سایت پزشکی قرار داده شده است، پلی برای بازاریابی شما می باشد.

کاربران با مراجعه به اینترنت به دنبال بهترین راه حل برای درمان بیماری خود می گردند و اگر با این صفحه که در سايت شما ایجاد شده است مواجه شوند اقدام به پرسش سوال خود خواهند کرد و اگر جواب ارائه شده توسط شما درست باشد آن ها به شما اعتماد پیدا خواهند کرد و در دفعات بعدی به صورت حضوری به شما مراجعه خواهند کرد و حتی شما را به آشنایان خود معرفی می کنند.

 

 • استخدام نیرو در طراحی سایت پزشکی

حتی اگر وقت شما برای پاسخ گویی به این دست از سوالات کم می باشد می توانید یک نیروی کاری برای برقراری به صورت چت یا صوت با کاربران استخدام کنید تا او از آنها دعوت کند که به صورت حضوری به مطب شما مراجعه نمایند.

 

 • معرفی مطب، اطلاعات مورد نیاز و پل های ارتباطی

از دیگر بخش های جذاب در طراحی اين سایت مي توان به معرفی مطب و صفحه درباره ما و حتی تماس با ما اشاره کرد که جزو صفحات استراتژیک کسب و کار شما در طراحی سایت پزشکی می باشد.

زیرا شما با استفاده از این بخش که در طراحی سایت پزشکی امکان پذیر شده است می توانید خود را بهتر به بازدید کنندگان سایت خود معرفی نموده و حتی آنها را تشویق و ترغیب نمایید تا سایت و مطب شما را به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند.

 

 • قرار دادن اخبار، مقالات و اطلاعات مفید بروز یا قدیمی

یکی دیگر از بخش هایی که می تواند در نهایت برای سایت شما بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بیاورد که انجام آن در طراحی سایت پزشکی امکان پذیر شده است، صفحات اخبار و مقالات می باشد.

بدون شک در زمینه هر کدام از رشته های پزشکی موجود روزانه مقالات بسیار زیادی ارائه می شود و یا حتی در قبل ارائه شده است که از آن ها می توانید در جهت دادن اطلاعات به بازدید کنندگان خود استفاده نمایید.

وجود اخبار، مقالات و حجم بالای اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث خواهد شد که موتورهای جستجو مخصوصا موتور جستجو گوگل سایت شما را به عنوان یک رفرنس معتبر پزشکی بشناسد به نحوی که با استفاده از این امر رتبه بالاتری نسبت به سایرین پیدا خواهید نمود و در نتایج جستجو برتر نمایش داده خواهید شد.

 

 • تبدیل کاربران اینترنت به مشتریان در طراحی سایت پزشکی

کاربران اینترنتی را تصور نمایید که با تایپ نمودن کلماتی مانند بهترین پزشک، لیست مطب پزشکان، متخصص جراحی، پزشک عمومی و … می توانند به عنوان اولین سایت پزشکی پیشنهادی، سایت پزشکی شما را رویت نماید.

شما با استفاده از این امر در طراحی سایت پزشکی توانسته اید بازدید کنندگان سایت خود را در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان خود تبدیل کنید.

 

 • کرونا و تاثیر آن در افزایش بازدیدکنندگان سایت

امروزه بازدید کنندگان بسیار زیادی با توجه به ورود ویروس منحوس کرونا به کشور که با از دست رفتن جان شمار بالایی از هم وطنانمان روبرو بوده است به دنبال اطلاعاتی برای پیشگیری از مبتلا شدن به این ویروس می گردند.

و اگر شما بتوانید اطلاعات پزشکی معتبر برای پیشگیری و یا حتی درمان این بیماری در صورت مبتلا شدن قرار بدهید، هم از لحاظ معنوی و هم از لحاظ مادی سود کرده اید زیرا با این کار کاربران بسیار زیادی به سایت شما مراجعه خواهند کرد و سبب خواهد شد همه شما را بشناسند.

 

 • امکان ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران در طراحی سایت پزشکی

از دیگر بخش های بسیار جذاب و حرفه ای در طراحی سایت پزشکی می توان به ایجاد پرونده الکترونیکی برای بیماران اشاره نمود که از ایده های جذاب در طراحی آن می باشد.

زیرا بیماران شما در هر کجا که قرار داشته باشند به صورت آنلاین و تنها با دانستن نام کاربری و کلمه عبور خود می توانند به پرونده پزشکی خو دسترسی پیدا نموده و آن را مطالعه و یا حتی در صورت اتفاق ناگهانی و عود کردن ناگهانی بیماری در مکانی دیگر آن را به پزشک دیگر هم نشان بدهند.

قرار دادن این بخش در سايت شما باعث خواهد شد شما بیش از حد تصور حرفه ای به نظر برسید و کاربران با مشاهده همچین بخش هایی بدون برو و برگرد شما را به عنوان پزشک خود انتخاب کنند.

 

ویژگی های یک سایت پزشکی عالی

مهمترین ویژگی یک سایت پزشکی و درمانی، نمایش خدمات و تخصص های پزشکی درمانی و معرفی کامل پزشک و یا کلینیک می باشد.

در صورتی که سایت برای یک پزشک طراحی گردد، نمایش درباره ی من و رزومه ی دکتری، اطلاعات تماس، مطب ها و یا کلینیک های طبابت وی و تخصص ها از ملزومات کار هستند. و در صورتی که سایت برای یک کلینیک و یا بیمارستان و مطب طراحی شود، ارائه ی خدمات و تخصص های پزشکی درمانی آن محل ها، نمایش اطلاعات پزشکان و کارکنان آن محل، نمایش تصاویری از محل حتی بصورت تور مجازی و 3 بعدی ، از مواردی است که باید در طراحی سایت کلینیک های درمانی و مطب ها و بیمارستان ها لحاظ گردد.

در کنار امکانات ویژه سایت های پزشکی، رعایت اصول سئو و بهینه سازی سایت برای گوگل، مهمترین مسئله ای است که باید در طراحی سایت پزشکی رعایت شود. چراکه با استفاده از این ویژگی، سایت توسط مشتریان و متقاضیان دیده خواهد شد. توجه داشته باشید که حدود 80 درصد بازدید کنندگان سایت ها از طریق موتورجستجوگر گوگل به سایت ها وارد خواهند شد. پس یک سایت بهینه شده برای گوگل مهمترین ویژگی جانبی است که یک سایت باید دارا باشد.

 

خدماتی که می‌توان با طراحی سایت پزشکی به بیماران ارائه داد

معرفی پزشک یا مطب یا کلینیک، ارائه ی خدمات و تخصص ها به بازدیدکنندگان سایت، پیدا کردن متقاضیان و بیماران، ارتباط با بیماران از طریق پرسش و پاسخ ها و نظردهی، نمایش اطلاعات تماس به کاربران و بیماران، نمایش فضا و مکان مطب یا کلینیک به صورت تور مجازی و … از جمله خدماتی است که می توان با طراحی وب سایت پزشکی و مختص پزشکان و کلینیک های درمانی به آن رسید.

با استفاده از یک طراحی وبسایت پزشکی قوی میتوان جدا از ارائه ی خدمات به مشتریان و بیماران گذشته، متقاصیان جدیدی نیز پیدا نمود. این کار با استفاده از ارتقای رتبه ی سایت در کلمات کلیدی در موتورجستجوگر گوگل انجام می پذیرد.

راضی نگه داشتن مشتریان و بیماران قدیمی یکی از مواردی است که توسط طراحی سایت میتوان به آن رسید. با داشتن سیستم رزرواسیون آنلاین، کاربران میتوانند بدون مراجعه به مطب یا کلینیک، از امکان تعیین وقت قبلی بهره مند شوند.

امروزه طراحی وب سایت اختصاصی و طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت پزشکان و طراحی وب سایت پزشکی و طراحی سایت مراکز درمانی مستقل برای پزشکان و مراکز درمانی معتبر ترین و شایسته ترین نوع حضور پزشک در شبکه اجتماعی است. در واقع وب سایت یک پزشک مانند یک مطب مجازی است که پزشک می تواند توسط آن با بیماران در ارتباط باشد و یا اطلاعاتی را در قالب مقاله، تصویر، ویدئو و مطلب برای اطلاع عموم قرار دهد و ارتباط موثرتر و نزدیک تری با بیماران داشته باشد. آیا مایلید تمام تخصص ها و مهارت هایی که در علم پزشکی دارا هستید به اطلاع کاربران سایت و بیماران برسانید تا با اطمینان بیشتری به شما مراجعه کنند؟

پس اگر می‌خواهید نظر بیماران را به خود جلب كنید و شناخته شوید، می توانید با طراحی سایت پزشكی به راحتی این كار را انجام دهید و با صرف هزینه ای نه چندان زیاد، در مقابل دیگر راه های هزینه بر مانند چاپ بروشور و تبلیغ در روزنامه های كثیرالانتشار، خود را به اكثریت مردم معرفی نمایید.

 

ویژگی های طراحی سایت پزشکی:

 • صفحه تماس با ما

از دیگر صفحات طراحی سایت پزشکی وجود صفحه تماس با ما است که افراد میتوانند به راحتی راه های ارتباطی با شما را در یابند و در صورت نیاز وقت خود را نیز رزرو کنند.

با استفاده از این صفحه مراجعه کنندگان شما به راحتی می توانند از طریق آدرس و گوگل مپ موجود در صفحه تماس با ما مطب شما را پیدا کنند و بیماران حتی می توانند از طریق سایت پزشکی شما وقت معاینه بگیرند و یا حق ویزیت خود را اینترنتی پرداخت کنند.

 

 • صفحه پرسش و پاسخ

بدون شک یکی از قسمت های جالب سایت شما می تواند قسمت پرسش و پاسخ باشد. شما همچنین می توانید لیستی از سوالات متداول بیماران به همراه جواب در سایت خود قرار دهید و با این کار در وقت خود و بیمارنتان صرفه جویی کنید.

شما همچنین با راه اندازی امکان چت برای بیماران هم اعتماد بیماران را جلب می کنید و هم باعث می شود تا بیمارانی که از شما راضی هستند تجربه خود را با بیمارانی که شناخت کافی از شما ندارند به اشتراک بگذارند و این بهترین تبلیغ برای حرفه شما محسوب می شود.

 

 • صفحه نمونه کار ها

همچنین شما با طراحی سایت پزشکی می توانید نمونه کار های خود را در دسته بندی های مشخص قرار داده و از این روش برای نشان دادن تجربه و کیفیت کار خود به مخاطبین خود در طیف بسیار گسترده تر استفاده نمائید.

 

 • صفحه پرونده های الکترونیکی

قطع به یقیین یکی از مزایای داشتن یک طراحی سایت پزشکی امکان ایجاد پرونده های الکترونیکی برای بیماران می باشد به طوری که آن ها بتوانند با داشتن نام کاربری و کلمه عبور به صورت آنلاین به سوابق پزشکی خود دسترسی پیدا کنند. همچنین این امکان موجود است تا پرداخت ها به صورت آنلاین صورت گیرند.

 

طراحی سایت پزشکی به چه صورتی باید انجام پذیرد؟

قطعا طراحی سایت پزشکی، باید به صورتی باشد که با ورود به سایت، خدمات پزشک و کلینیک و بیمارستان و درمانگاه نمایش داده شود. طراحی سایت پزشکی باید طوری باشد که امکانات اصلی آن مانند رزرو آنلاین، معرفی خدمات، منوهای سایت از جمله درباره ما و تماس با ما در کنار هم قرار بگیرند.

مطمئن باشید این موارد از جمله کارهایی می باشد که شرکت طراحی سایت استادان سیستم انجام می دهد و همچنین در صورت درخواست و برای فتح صدر جستجو ها از خدمات سئو استادان سیستم نیز استفاده نمائید. اگر می خواهید بدانید چرا باید از خدمات سئو سایت استفاده کنید بعدا و در مقاله ای جداگانه از چرایی این کار صحبت خواهیم کرد.

 

نکات ویژه طراحی سایت پزشکی

شما باید در طراحی سایت پزشکی و کلینیک ها حتما بخشی را برای ثبت مجلات، اخبار و مقالات به روز پزشکی در نظر بگیرید. البته با دسته بندی مختص سرفصل های پزشکی، این از مواردی است که به بهتر دیده شدن سایت شما کمک شایانی خواهد نمود.

حتما سعی کنید در طراحی سایت پزشکی از شرکت طراحی سایت خود بخواهید که از نظر گرافیکی سایت را به نوعی طراحی کند تا بیماران به محض مراجعه به وب سایت شما اولین احساسی که دریافت میکنند اعتماد باشد.

طراحی سایت پزشکی آنلاین

همان طور که خودتان هم متوجه این موضوع شده اید، پیشرفت تکنولوژی آنقدر سریع و همه جانبه است که نقش پر رنگ آن در زندگی بشر امروز را نمی توان نادیده گرفت، یکی از مهم ترین استفاده ها از کاربردی ترین تکنولوژی روز دنیا، یعنی اینترنت، استفاده از آن در حوزه پزشکی است.

بدون شک شما هم امروزه اصطلاح ”سایت پزشکی آنلاین” را شنیده اید، اگر این سوالات در ذهن شما شکل می گیرد که اصلا این سبک از مشاوره چگونه است، چه سوالاتی را می توان از این طریق با پزشکان در میان گذاشت، در کدام زمینه های پزشکی می توان از مشاوره آنلاین بهره مند شد و مزایای این گونه مشاوره پزشکی چیست بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

 

استفاده از خدمات طراحی سایت پزشکی آنلاین

شما با مراجعه به سایت پزشک و عضویت در آن می‌توانید پرسش‌هایتان را به صورت آنلاین با توجه به راهنمایی که در سایت وجود دارد از پزشکان مورد نظرتان سؤال کنید و با صرف هزینه‌ای بسیار اندک با آنها مشاوره انجام دهید.

مطمئن باشید در صورتی‌ که نیاز به مراجعه حضوری باشد، پزشک به شما این را توصیه خواهد کرد. سپس شما با جستجوی طراحی سایت پزشکی و دریافت اطلاعات پزشک در شهر انتخابی‌ تان می‌توانید به ‌شکل آنلاین نوبت بگیرید و به مراکز درمانی یا مطب ایشان مراجعه کنید.

همچنین شما در صفحه مربوط به هر پزشک، می‌توانید تصویر پزشک، آدرس و شماره تلفن مطب، شماره نظام پزشکی و دیدگاه‌های کاربران را درباره او ببینید. روزهای کاری پزشک هم کاملا مشخص شده است.

علاوه بر آن همچنین می‌توانید به هر پزشک پس از انجام مشاوره امتیاز بدهید و دیدگاه‌تان را درج کنید. این کار سبب می‌شود ارائه خدمات روز به ‌روز بهتر شود و این نشان از تعهد و همکاری متقابل بین پزشکان و کاربران دارد.

قطعا برای شما پیش آمده و می دانید که بسیاری از موارد پزشکی هستند که به حضور در مطب پزشک یا مراکز درمانی نیاز ندارند. از جمله این موارد می‌توان به بررسی جواب آزمایش‌ها، نشان‌دادن عکس‌های رادیولوژی، نوار قلب و نظایر آنها و نیز بیماری‌های غیراورژانسی و دردهای مزمن اشاره کرد.

جالب است که بدانید برای همه این موارد، مسلما باید از قبل با پزشک تماس بگیرید تا به شما نوبت بدهند سپس به مطب مراجعه کنید و پس از صرف حداقل یکی دو ساعت حدود ۵۰ هزار تومان یا بیشتر هزینه بپردازید تا فقط جوابی ساده دریافت کنید. همه این کارها را می‌توان با چند کلیک و ارسال عکس یا تایپ متن از منزل هم انجام داد.

 

اصول مهم در طراحی سایت پزشکی:

 • ایجاد سیستم نوبت دهی

بدون تردید مهم ترین اصول در طراحی سایت پزشکی که مشاور طراحی سایت باید آن را لحاظ کند، برقراری سیستم نوبت دهی است. سیستم نوبت دهی مهم ترین رسالت طراحی سایت پزشکی محسوب می شود. این سیستم علاوه بر آن که برای بیماران باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می شود برای پزشکان نیز دارای مزایایی از جمله شلوغ نشدن مطب و آرامش بیشتر داشتن محیط است.

 

 • کاربر پسند بودن

ما در شرکت استادان سیستم معمولا در جلسات مشاوره طراحی سایت، شمای کلی از یک طراحی سایت پزشکی کاربر پسند ترسیم می شود. در این مرحله پزشک و مشاور طراحی سایت به هم فکری با یکدیگر نیاز دارند، زیرا پزشک طبق تخصص خود اطلاعاتی می تواند در اختیار مشاور قرار دهد که روند مشاوره طراحی سایت را به سمت و سوی موفقیت هدایت کند.

 

 • پرداخت آنلاین در لحظه ثبت نوبت

مشاوران استادان سیستم بر سر گزینه پرداخت آنلاین هزینه به صورت کامل یا بخشی از آن با شما پزشکان مشورت خواهند کرد. برخی از خدمات درمانی نیاز به گزینه رزرو نوبت دارد که شیوه پرداخت آن با اخذ نوبت تفاوت دارد. بنابراین بسته به این که نوبت اخذ می شود یا رزرو، کاربر کل یا بخشی از هزینه را پرداخت خواهد کرد.

 

 • قرار دادن مطالب علمی در حیطه بیماری

قطعا برای تمام بیماران دریافت اطلاعات در مورد بیماری شان ضروری است. به همین علت قرار دادن مقالات علمی در سایت می تواند برای بیماران مفید باشد. حتی در این خصوص مشاور طراحی سایت دندانپزشکی می تواند سیستم تست آنلاین برای برخی از بیماری ها را به پزشک پیشنهاد دهد. به عنوان مثال تعدادی سوال به صورت آنلاین از بیمار پرسیده شود تا در صورتی که مشکل به دست پزشک مربوطه، قابل حل است نوبت اخذ شود. این سیستم مانع شلوغ شدن محیط مطب شده و در وقت پزشک برای رسیدگی به بیماران اورژانسی بیشتر می شود.

 

 • واکنش گرایی

واکنش گرایی یا ریسپانسیو بودن سایت مربوط به قابلیت نمایش سایت در دستگاه های مختلف است. یک مشاور طراحی سایت می داند که امروزه اخذ نوبت آنلاین حتی با تلفن های همراه هم باید امکان پذیر باشد. بنابراین سایت در تمام دستگاه ها از جمله تلفن همراه، کامپیوتر، لپ تاپ و تبلت باید قابل نمایش باشد.

 

 • تشکیل پرونده برای بیمار به صورت آنلاین

همان طور که شما هم می دانید در گذشته و سیستم های سنتی نوبت دهی، افراد به پرونده های درمان خودشان نداشتند؛ اما در طراحی سایت پزشکی، بیماران باید به پرونده های پزشکی خود دسترسی داشته و بتوانند آن را مشاهده کنند. در جلسه مشاوره طراحی سایت حتما در خصوص میزان دسترسی بیمار به اطلاعات درمان باید با پزشک مشورت شود.

 

امکانات طراحی سایت پزشکی:

قطعا مواردی که گفته شد تنها بخشی از امکانات یک سایت پزشکی می باشد اما همین موارد دلایل کافی برای طراحی سایت پزشکی می باشد. امروزه پزشکانی در کار خود موفق می باشند که با علم اینترنت آشنایی بیشتری دارند زیرا مواردی که گفته شد سرویس های است که بیماران شما از شما خواهند خواست.

باید بدانید که جامعه پزشکی برای معرفی خود و ارائه ی خدمات پزشکی، نیازمند طراحی سایت پزشکی قوی و جذاب هستند. معرفی رزومه، خدمات آنلاین مانند رزرو اینترنتی، نشر مقالات و کتاب های خود، ثبت اخبار پزشکی و … مهمترین مسائلی هستند که پزشکان می توانند با طراحی وب سایت پزشکی مختص حرفه ی خود از آن بهره مند گردند.

اگر بخواهیم به طور کلی به امکانات طراحی سایت پزشکی اشاره کنیم می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • طراحی صفحه وب  امکان نمایش رزومه پزشک در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  اعلام لیست شرکت های بیمه طرف قرارداد در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  مشخص کردن مکان دقیق مطب با گوگل مپ در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  قابلیت رزرواسیون و تعیین وقت ویزیت در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  امکان پرداخت آنلاین حق ویزیت از طریق درگاه های بانکی در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  امکان مشاوره رایگان و یا هزینه ای به صورت آنلاین در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  انتشار اخبار و مقاله ها در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  ثبت نام کاربران برای مشاهده وقت گرفته شده و تغییر آن در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  نمایش تازه های پزشکی در طراحی سایت پزشکی
 • طراحی صفحه وب  درج و مدیریت پرونده های بیماران توسط پزشک در طراحی سایت پزشکی 

 

هر سایت پزشكی می تواند خدماتی از جمله موارد زیر را به بازدیدكنندگان خود ارائه دهد:

 1. معرفی پزشک
 2. مقالات
 3. معالجه از راه دور
 4. سئوالات رایج پزشكی
 5. امکان رزرواسیون و مشخص نمودن زمان قرار با پزشک یا تعیین وقت در کلینیک در سایت
 6. بخش تور مجازی و نمایش 3 بعدی مطب و یا کلینیک و یا نمایش 360 درجه از مطب و تجهیزات
 7. امکان داشتن بانک کتاب ها و مجلات پزشکی
 8. نمایش محل مطب یا کلینیک در نقشه ی گوگل
 9. بخش معرفی خدمات و تخصص های کلینیک و یا پزشک
 10. در نظر گرفتن بخش اخبار و مقالات با ثبت بی نهایت خبر و مقاله در طراحی سایت
 11. بخش نظرات کاربران در رابطه با خبر، مقاله و…
 12. بخش تبلیغات بنری و عکسی و فلشی
 13. ثبت نامحدود منوهای تو در تو در سایت
 14. بخش تماس با ما و ارسال پیغام به ایمیل‏ های مدیر سایت
 15. بخش گالری تصاویر و فیلم
 16. تنظیم کلمات کلیدی سایت برای هر صفحه جداگانه جهت سئوی قوی‏تر
 17. نمایش لینک های سایت در گوگل به صورت ستاره دار

 

دلایل موفقیت یک سایت پزشکی

نهایت موفقیت یک سایت پزشکی، آوردن کاربران و بیماران هدف به سایت با استفاده از نتایج گوگل و بالا آمدن سایت در موتور جستجوی گوگل می باشد.

در صورتی که سایت پزشکی در زمینه ی کاری خود و روی کلمات هدف خود در صفحه ی اول گوگل بیاید میتواند مشتریان و کاربران بسیاری را جذب نماید. شرکت طراحی سایت استادان سیستم با تجربه ی بسیار در این مورد و شناختن کلمات کلیدی هدفمند توانسته است مشتریان خود را بسیار راضی نماید.

اما نکته ی مهم بعد از آوردن کاربران جدید به سایت و همچنین برای کاربران قدیمی و یا مشتریان، نگه داشتن آنها در سایت می باشد. برای این امر، امکانات کامل، ظاهر جذاب و گرافیک قوی و البته سرعت بسیار سایت اصلی ترین مسائلی است که باید انجام گردد.

به طور خلاصه موفقیت یک طراحی سایت پزشکی به دو عامل آوردن مشتریان و بیماران جدید آنهم بصورت هدفمند (رتبه ی بالا در نتایج گوگل در کلمات کلیدی) و سپس نگه داشتن کاربران با استفاده از سرعت، کارایی و گرافیک جذاب سایت، ارتباط مستقیم دارد.

 

کلام آخر …

مطمئن باشید که ما در شرکت استادان سیستم با ارائه پیشنهادهای فوق العاده در این زمینه به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانیم در رشد مدل کسب و کار شما و همچنین رونق آن سهم کوچکی داشته باشیم.

 

جدول قیمت طراحی سایت پزشکی

پکيج طلایی پکيج نقره ای پکيج برنزی
شروع قیمت از 6,300,000 تومان شروع قیمت از 5,200,000 تومان شروع قیمت از 3,500,000 تومان
امکانات و ویژگی های موجود در هر پکیج
پاپ آپ واکنشگرا دامنه ir.
درگاه پرداخت افزایش سرعت خبرنامه
ارائه پک ویژه امنیت حرفه ای واکنشگرا
افزایش سرعت هاست پرسرعت اجرا با CMS
امنیت حرفه ای آموزش حضوری ظاهر دلخواه
شبکه های اجتماعی عضویت کاربران پرسش و پاسخ
گالری تصاویر و مدیا صفحه ساز گرافیکی ارائه پک ویژه
چت و پشتیبانی آنلاین پنل مدیریت پیشرفته هاست پرسرعت
محافظ امنیتی چند لایه عضویت در خبرنامه عضویت کاربران
نمایش رزومه پزشک نمایش رزومه پزشک آموزش حضوری
طراحی گرافیکی ویژه چت و پشتیبانی آنلاین پنل مدیریت پیشرفته
سیستم نوبت دهی آنلاین گالری تصاویر و مدیا صفحه ساز گرافیکی
بهینه سازی و سئو اولیه مدیریت پرونده بیماران گالری تصاویر و مدیا
مدیریت پرونده بیماران نقد و بررسی تخصصی نمایش رزومه پزشک
پروفایل کاربری پیشرفته یک هفته آموزش حضوری یکسال پشتیبانی رایگان
سئو و بهینه سازی استاندارد معرفی شبکه های اجتماعی نقد و بررسی تخصصی
فروش و عرضه محصولات سئو و بهینه سازی استاندارد طراحی اپلیکیشن اندروید
ثبت سوابق پزشکی بیماران ساخت حساب کاربری بیماران ثبت مشاوره غیرحضوری
افزایش سرعت و فشرده سازی پرداخت ویزیت بصورت آنلاین معرفی شبکه های اجتماعی
نقد و پرسش و پاسخ تخصصی ثبت آدرس و مکان دقیق در گوگل یک هفته آموزش حضوری
ثبت مشاوره بصورت غیرحضوری نظرسنجی و اشتراک گذاری نظرات سئو و بهینه سازی استاندارد
قابلیت مشاوره رایگان و آنلاین سایت بخش وبلاگ و مقالات پزشکی تخصصی ساخت حساب کاربری بیماران
به علاوه کلیه ویژگی های پکیج برنزی مشاوره بصورت غیرحضوری و تعیین وقت پرداخت ویزیت بصورت آنلاین
به علاوه کلیه ویژگی های پکیج نقره ای به علاوه کلیه ویژگی های پکیج برنزی ثبت آدرس و مکان دقیق در گوگل
نظرسنجی و اشتراک گذاری نظرات
طراحی وب سایت پزشکی اختصاصی
بخش وبلاگ و مقالات پزشکی تخصصی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3  +  5  =